хочу сюди!
 

Аліса

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 44-55 років

Смерть п’яти політологів у ДТП є умисним вбивством

Слідчі вважають смерть п’яти політологів у ДТП умисним вбивством, – ЗМІ
12/11/2017 - 17:17

Слідчі з особливо важливих справ прокуратури Києва вважають смерть п’яти політологів під час аварії поблизу Рівного, умисним вбивством.

У зв’язку з цим слідчі просять біля Печерського суду столиці доступ до мобільних телефонів підозрюваного, – повідомляє Антикор з посиланням на реєстр судових рішень.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що водій сідельного тягача «ДАФ», маючи умисел на протиправне заподіяння смерті двом або більше особам з використанням транспортного засобу, керуючи вказаним транспортним засобом, діючи умисно допустив зіткнення з автомобілем« Опель Омега ». Досудовим розслідуванням встановлено обставини, що дають підстави вважати, що до вказаного злочину може бути причетний інша людина, яка користується абонентським номером оператора «Київстар», – пояснили судді слідчі і той дав дозвіл на доступ до даних нового фігуранта.

Як відомо, 6 вересня близько сьомої ранку на автодорозі «Київ – Варшава» поблизу села Масевичі Рівненській області, водій «Опеля» зіткнувся з лісовозом DAF. У легковику було п’ять чоловік, політологи Олександр Маслак, Олексій Курінний, Олександр Ніконоров та Володимир Карагяур загинули на місці. А в реанімації помер директор компанії «Офіс реформ в Донецькій області» Сергій Попов. Всі вони поверталися додому з Варшави з міжнародної конференції по «гібридній війні»


2

Коментарі

114.11.17, 09:41

Без варіантів. Такі "катастрофи" здійснюються зумисно.Цей автомобіль "вели" від самої Варшави, шукаючи слушного моменту, не виключаючи засобів дистанційного впливу на пасажирів і самого водія.

  214.11.17, 17:53Відповідь на 1 від Левус

  нда-от цікаво знати-такі люді що не відЧУВають небезпеку? чи як можновладці думають що вхопили бога за бороду і можно КУРАЛЕСІТЬ

   316.11.17, 13:50Відповідь на 1 від Левус

   Погоджуюся. Власне тому і звертаю увагу на цю публікацію.

    416.11.17, 13:54Відповідь на 2 від Gogilo

    А Максим Шиповал для вас так само розважався?

     516.11.17, 17:05Відповідь на 4 від Богдан Бо

     шаповалу та "РОЗВАГА" боков вийшла-та ще що розвідник-а Махаурі-але такіх караулять-чекають