хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Пам"ятай ватнику!!!

Світлина від Олега Борисовича.
1

Коментарі

18.11.17, 08:04

А де саме ТАМ - Головні Зрадники України??!
ПоТрошенко, Турч, генералітет з генІАльного штабу ВСУ та МінОборони???
Щось я НЕ впізнаю їх.., чи ЗАБУЛИ...

    28.11.17, 12:14Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Я досліджував(настільки це мені було можливо) як розвивалась ситуація по Криму. Турчинов(як виконуючий обов`язки Президента України) наполягав на збройному протистоянні "зеленим чоловічкам" у Криму,АЛЕ РадБез категорично не дав йому це зробити. Порошенко , як Президент прийняв під оруду УЖЕ воюючу державу і зробив і робить усе що можливо у даній ситуації. А генералітет повинен відповісти за свою зрадницьку позицію. Віцеадмірал Чорноморського флоту України - наказав здатися російським окупантам, за ЗРАДУ України йому Путін дав посаду керівника Балтійського флоту еРеФії. І я дивуюсь ЧОМУ він іще живий, не рука СБУ?

      38.11.17, 14:57Відповідь на 2 від Nikolka

      Я досліджував(настільки це мені було можливо)Видно, можливості були не зовсім хороші...
      Турчинов(як виконуючий обов`язки Президента України) наполягав на збройному протистоянні "зеленим чоловічкам" Турч приказав РОЗЗБРОЇТИ Кримські ВСУ, а морякам - навіть ЗДАТИ ФОРМУ!
      А ЖидЮлька яка НЕЗАКОННО була на Засіданні Раді про Крим - взагалі сказала
      "Жоден танк-БТР НЕ ПОВИНЕН ВИЇХАТИ з боксів!"
      Порошенко , як Президент прийняв під оруду УЖЕ воюючу державу і зробив і робить усе що можливо у даній ситуаціїПоТрошенко ЗЛИВ Донбасс - і тепер ЗАРОБЛЯЄ на цій НЕоголошеній війні - і ТОРГУЄ з РФ!
      я дивуюсь ЧОМУ він іще живий, не рука СБУ?Тому що ТАК БУЛО ЗАДУМАНО з самого початку!
      http://blog.i.ua/user/295100/2046016/ = подробиці ЗЛИВА!