хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

День Державного Прапора України!




В Україні сьогодні святкують День Державного Прапора! П'ятеро українських військових, котрі визволяли Донбас, урочисто підняли державний прапор над Софійською площею. У заходах до Дня Державного Прапора України взяв участь президент України П. Порошенко та чільні посадовці. Про це повідомляє низка видань, зокрема Еспресо.TV.



На День Прапора України-2017 жителі анексованого Севастополя не побоялися влаштувати в місті патріотичну акцію і привітали українців зі святом. Фото з флешмобу до Дня прапора оприлюднила на своїй Facebook-сторінці Тетяна Москаленко. Повідомляє 24 канал.



У Мирнограді Донецької області, що в декількох десятках кілометрів від Донецька, відзначили День державного прапора України. З нагоди свята в місті розгорнули 35-метровий прапор і пройшли колоною центром міста, повідомляє ІА «Вчасно». Пише День.
9

Коментарі

Гість: InnaFL

123.08.17, 13:46

    223.08.17, 13:56

    самый большой флаг
    самая большая вышиванка
    самый крупный мозг

    і сама більша терпимість до тебе
    Слава Україні!

      323.08.17, 15:31

        423.08.17, 16:10

          524.08.17, 12:48



          Графська пристань біля площі Нахімова — серце Севастополя. На тому місці колись постояв і я. Разом із українцем та росіянином. Менш ніж за рік до анексії.

            624.08.17, 13:33Відповідь на 5 від Nech sa paci



            Графська пристань біля площі Нахімова — серце Севастополя. На тому місці колись постояв і я. Разом із українцем та росіянином. Менш ніж за рік до анексії.

              724.08.17, 13:45Відповідь на 6 від TatianaR

              Придивився — то не Графська пристань, а фактично Артбухта, набережна біля нового готеля (погуглив назву — "Мис Кришталевий". Графська пристань якраз за тими будинками й парком.

              Найбільший будинок — здається, театр. Ліворуч — морський інститут.

                824.08.17, 13:46Відповідь на 6 від TatianaR

                На цьому місці менше людей шастає — можна було спокійно стати, й ніхто не напав на них із криками "біндеровци!"

                  924.08.17, 13:48Відповідь на 6 від TatianaR

                  І отой грузопасажирський паром я бачив — він сполучає Артбухту з Північною стороною. Із Графської пристані на північ ходять теплоходики суто пасажирські.

                    1024.08.17, 13:48Відповідь на 6 від TatianaR

                    Це беушний пором — їх 2 штуки закупили в Норвегії, здається.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна