хочу сюда!

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-37 лет

Весела Різдвяна історія:газовий шантаж та вялікій Медвед...

От малята і прийшло Різдво! lol Нарешті колядки, подарунки, гулянки, смачна кутя... І звичайно ж веселі історіїlol

Ну і я впевнений, що увага всього світу зараз прикута до нашої, ну дуже веселої різдвяно-новорічної історії про газовий шантаж, велику бреню, газову трубу та вялікого і ужасного Медведаsmoke

Ну словом жив собі Медвед у тайзі, і було в нього багато газуlol Ну може не зовсім у тайзі, а в високому будинку з сатанинською зіркою на самому вершечку, але жив... На жаль...

А газу в нього було багато-багато, так що продавав він його всім - і розфуфирено-багатим європейцям, і плодючим китайцям, навіть козакам-українцям, трохи продавав...  Поки був добрий... Але вирішив Медвед якось " А чого це козаки-українці, мене такого великого та страшного не поважають, не бояться, чого свій трубопровід не хочуть, мені великому та страшному, віддати у концесію". І тоді Медвед задумав велику думу, разом з своїм побратимом Пу-Тіном  і вирішили вони підкорити козаків-українців підлим шантажем та брехнею, перекривши газ, ако кисень, не тільки українцям, а й розфуфиреним європейцям, щоб ті вибігши з своїх теплих, колись,  а зараз холодних та не затишних квартир та  влаштували козакам-українцям, великий шкандаль... Тоді козаки не матимуть іншого виходу як похнюпившись віддати на тарілочці страшному Медведу свою газотранспортну систему... Так принаймні хоче Медвед... А як воно буде - чи наші гетьмани недолугі допустять це, подивимось, я думаю нам всім дуже цікаво буде взнати це..

А от малята і різдвяно-святкове опитування для вас: хто винен і що робити?

70%, 28 голосов

3%, 1 голос

23%, 9 голосов

5%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
25

Комментарии

18.01.09, 01:27

Медвед пшол нах.