хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Словом, а не силою

Спочатку було Слово і Слово було Бог.

Світ творений Словом а не силою, капіталом, чи індустрією.

У вдячному єврейському псалмі співається про шоймера (оборонця), який ніколи не засне, не злякається і захистить Ізраїль.

Ізраїль відбувся як держава саме тоді, коли одна людина примусила вивчити івріт цілу націю, яка розмовляла мовами всього світу. І тепер в обороні народу стоїть їхня мова, яка була зовсім зникла і знову відродилася і не засне і не злякається ніколи.

В основі багатовікової агресії Московського Ординського Улусу проти України, його ненависті і цієї війни, якраз лежить мова.


https://site.ua/lirnyksashko/1572-shoymer-izrael-abo-storoja-ukrayini/

14

Коментарі

114.05.17, 19:56

буду виправлятися))

    анонім

    214.05.17, 20:53

    Называют целый народ фашистами, карателями, хунтой. Рассказывают, что украинского народа не существует, что украинский язык придумали австрийцы.С момента основания киевским князем Москвы, она – от правителей до народа, всегда вела себя враждебно по отношению к Киеву. Скрепоносцы хреновы - Мордер одним словом

      314.05.17, 21:26Відповідь на 1 від Cosmopolit

      буду виправлятися))Там далі по лінку цікавіше

        414.05.17, 21:36Відповідь на 2 від анонім

        Так

          515.05.17, 11:22Відповідь на 3 від Міс Марпл

            615.05.17, 11:25Відповідь на 3 від Міс Марпл

            как-то моя новая дачная русскоязычная соседка закатила нехилый скандал отпрыску...на чистій та образній мові, багатій епітетами...Це було щось...

              715.05.17, 15:31Відповідь на 6 від Cosmopolit

              как-то моя новая дачная русскоязычная соседка закатила нехилый скандал отпрыску...на чистій та образній мові, багатій епітетами...Це було щось...