хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Україна воскресне всупереч шоколадним казнокрадам!!!


Ольга БогомолецьНародний депутат
Христос Воскрес! Воскресне Україна!16 квітня 2017, 00:19                   


Від щирого серця вітаю всіх християн із світлим святом Воскресіння Христового, що наповнює наші душі новими сподіваннями і вірою у краще майбутнє.

Великдень – це Свято, яке очікуємо з особливим нетерпінням. Під час підготовки до нього перебуваємо у важливих роздумах, звіряємо власні вчинки з принципами християнської моралі, відкриваємо душу Божій благодаті, що зміцнює кожного з нас духовно, наповнює серце любов'ю і добротою.

Диво Христового Воскресіння об'єднує всіх нас, і солдата на фронті, і волонтера в тилу, і пересічного українця, вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.

Наша велика любов до рідної землі, працьовитість наших людей, раз і назавжди обрана свобода-допоможуть нам здолати усі перешкоди. Хребет нашої нації міцний, а наша воля – загартована й незламна. Разом, ми здатні витримати будь-які виклики історії.

Українці – глибоко християнський народ. Ми віримо у велику правду Господа нашого Ісуса Христа, який своїм терпінням показав нам приклад непохитності під найважчими тягарями. Довів, що зло не може перемогти добро, а темрява – світло.

У день величного Свята бажаю, щоб наші вчинки завжди відповідали християнським принципам, а дзвін Великодніх дзвонів наповнив душі благодаттю та любов'ю.

Нехай спільна молитва об'єднає усіх вірян України і наблизить нас до єдності нашої української православної Церкви!

Нехай спільні справи і віра в перемогу об'єднують нас у розбудові єдиної, потужної держави!

Хай ті матері, батьки, дружини і діти, які втратили найдорожчих у цій війні – крізь сльози і біль – відчують гордість за вчинки наших загиблих героїв. Вони віддали своє життя за нас і нашу країну так, як віддав його і Ісус.

Нехай спільна молитва в цей день об'єднає ті родини, які мали між собою непорозуміння.

Хай освячена пасочка принесе добробут до кожної оселі.

Нехай разом з Великоднем прийде мир в наш спільний дім.

Нехай сяють писанки і крашанки на вишитому рушнику у вашому домі.

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!
5

Коментарі

117.04.17, 09:34

Если есть факты казнокрадства, обнародуй! Нечего раскачивать лодку перед Путиным.

    217.04.17, 10:20Відповідь на 1 від VChmyriov

    Если есть факты казнокрадства, обнародуй! Нечего раскачивать лодку перед Путиным.Не раскачивайте лодку!!! - бо наших КРЫС ТОШНИТ!
    Просто КРЫС надо ГНАТЬ с лодки - как ПРИМЕР для России! - на погибель Путину
    ---
    Массовые убийства евреев?!
    Уверяю вас, что Я И НЕ ПОМЫШЛЯЛ О НИХ...
    Я лишь считал, что МЫ ДОЛЖНЫ УБРАТЬ ИХ С ЗАНИМАЕМЫХ ИМИ ПОСТОВ в Большом Бизнесе
    и в Правительстве Германии. И ЭТО – ВСЁ!
    \Герман Геринг, Нюрнберг–45\
    ---
    Не я создал "Еврейскую Проблему" – она веками существовала до меня...
    Я видел, как ЕВРЕИ ПРОНИКАЛИ ВО ВСЕ СФЕРЫ ГЕРМАНСКОЙ ЖИЗНИ –
    и я сказал, что этому должен быть положен конец.
    А когда вы ознакомитесь с их Талмудом – то поймёте,
    ПОЧЕМУ НАМ НАДО ЗАЩИЩАТЬСЯ ОТ ЕВРЕЕВ...
    \Юлиус Штрайхер, Нюрнберг–45\

      318.04.17, 13:13Відповідь на 1 від VChmyriov

      Ступінь інфантильності цих двох речень найвища!.