хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Кремль нагородив свого агента

Президент Росії Медведєв нагородив нардепука Вадима Колєсніченка (фракція Партія регіонів) орденом Дружби. Текст відповідного указу розміщено на сайті Кремля. Відповідно до документа, В.Колєсніченко нагороджений «за великий внесок у розвиток культурних зв`язків з Росією, збереження російської мови і російської культури».

Чим же відзначився Колєсніченко? «Каноническое Православие - основа славянского единства», "Мы видим свиное рыло "оранжевой" демократии", «Отношение к русскому языку переходит в расизм и ксенофобию» - це лише заголовки коментарів та публікацій «регіонала» - орденоносця, які дають змогу чітко уявити собі спрямованість діяльності цього апологета путінізму в Україні.

В квітні цього року Колєсніченко разом з московським Фондом стратегічної культури розпочав акцію «Бороться, чтобы остаться русским». Мета акції – юридичний «захист» прав російськомовних громадян України. Таким чином, Колєсніченко допомагає Кремлю роздмухувати антиукраїнську істерію на тему: «етноцид русских в Украине».

Інтернет-ресурс «Фонду стратегічної культури», редактором якого є Колєсніченко, поступово перетворюється на рупор антиукраїнської пропаганди. Статті на кшталт «Об украинском некрофильстве, или Фобия президента Ющенко» або «Мазепа-Иуда и современные мазепинцы» становлять 99% наповнення цього електронного видання.

Не оминає Колєсніченко й русинської проблематики, друкуючи інтерв’ю та статті провокатора Д.Сидора, а також передовиці про «героїчну» боротьбу «русинів» за свою незалежність. А 19 грудня «Фонд стратегічної культури» в Ростові-на-Дону проводить «Міжнародну науково-практичну конференцію «Геноцид і культурний етноцид русинів Карпатської Русі (кін. ХІХ – поч. ХХІ ст.)». Отже, орденоносець Колєсніченко бере активну участь у розчленуванні України та підігріванні сепаратистських тенденцій. Колєсніченко має давній стаж сепаратиста, адже саме він став ініціатором проведення ряду українофобських збіговиськ в Сіверодонецьку.

Таким чином можна підсумувати, що для Кремля є другом лише ті громадяни України, які паплюжать власну історію, воюють з державною мовою та розривають Україну на шматки. Саме таким є і Колєсніченко, який замість того, щоб сидіти у тюрмі за антиукраїнську діяльність, розгулює в будинку під куполом і приймає закони для занадто вже терпеливих українців.

http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1457
21

Комментарии

Гость: ne portugal

129.12.08, 10:54

Вот нейметса людям.Ипет вас политика и все тут)

  229.12.08, 10:57

  стратити гада

   329.12.08, 10:59

   демократия, что хочет то и говорит.
   не нравится не читай его.

    429.12.08, 11:44

    Ничего страшного.
    Вот Тарас Грыгорович Шевченко тоже был в свое время вроде бы против самодержавия. Да еще и на личности переходил как распоследний пьянычка. И ничего - национальной гордостью стал

     529.12.08, 12:41Ответ на 4 от CKB

     Значить заслати Калєснічєнка на 10 років в уранову копальню, а потім хай собі буде маскальським національним хероєм.

      629.12.08, 13:42Ответ на 5 от oleg_kv

      Значить заслати Калєснічєнка на 10 років в уранову копальню, а потім хай собі буде маскальським національним хероєм.Что-то не помню, чтобы Шевченко кто-либо посылал копать уран Или это с каждым столетием гуманизм человека повышается таким образом? Скоро жрать начнем друг друга

       729.12.08, 13:50Ответ на 6 от CKB

       Значить заслати Калєснічєнка на 10 років в уранову копальню, а потім хай собі буде маскальським національним хероєм.Что-то не помню, чтобы Шевченко кто-либо посылал копать уран Или это с каждым столетием гуманизм человека повышается таким образом? Скоро жрать начнем друг друга Просто в нас немає казахстанських степів, зато є уранові копальні.

        829.12.08, 13:51Ответ на 7 от oleg_kv

        Значить заслати Калєснічєнка на 10 років в уранову копальню, а потім хай собі буде маскальським національним хероєм.Что-то не помню, чтобы Шевченко кто-либо посылал копать уран Или это с каждым столетием гуманизм человека повышается таким образом? Скоро жрать начнем друг друга Просто в нас немає казахстанських степів, зато є уранові копальні. + добрые украинские души

         929.12.08, 15:31

         олежа, я представляю тебя стриженным на лыску, в высоких шнурованых ботинках и вскидывающим руку в характерном приветствии...

          1030.12.08, 15:20

          http://links.i.ua/go/-1909440682 про Колесніченка на Вікіпедії

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая