хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Чому?

11

Коментарі

127.11.16, 13:13

Взагалі як можна давати право голосу людині в країні, яку ця людина не визнає?

    228.11.16, 08:25Відповідь на 1 від gatyla

    Взагалі як можна давати право голосу людині в країні, яку ця людина не визнає?
    Біда України в тому, що нею керують люди,
    яким ця Україна НЕ ПОТРІБНА...
    \>100 років тому - Михайло Грушевський\
    ---
    Горіховий наш Український Інтелект...
    Вибираємо тих самих, і З ТИХ САМИХ...–
    а потім самі собі жахаємось:
    ЩО ЦЕ ЗА ЧУДОВИСЬКА У НАС ПРИ ВЛАДІ ?
    \Ліна Костенко. "Записки українського самашедшого"\
    ---
    Мы добьемся, чтобы в правительствах СЛАВЯНСКИХ стран
    было как можно МЕНЬШЕ СЛАВЯН и Коренных Народов –
    мы заменим их НАШЕЙ ЕВРЕЙСКОЙ элитой!
    \Ребе Шнеерзон\

      328.11.16, 12:04Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      Біда що у нас правила такі що дозволяють керувати таким людям. В США люди з такими психологічними даними максимум на що можуть розраховувати - це на посаду комівояжера. А мажори - максимум що їх не вб’ють самі громадяни, а здадуть поліції.

        428.11.16, 14:04Відповідь на 3 від gatyla

        Біда що у нас правила такі що дозволяють керувати таким людям. В США люди з такими психологічними даними максимум на що можуть розраховувати - це на посаду комівояжера. А мажори - максимум що їх не вб’ють самі громадяни, а здадуть поліції.Мені часто кажуть: "Ось подивіться на Ізраїль, як у них все продумано і гарно виходить!
        Відповідаю таким = Добре, давайте брати приклад з евреїв В УСЬОМУ, і почнемо з їх КНЕССЕТА! - якщо хтось покаже мені в Кнессеті НЕ_Єврея \а відбір там жорсткий, кращий чим на отримання Громадянства!!!\ - я більше НЕ скажу проти них ані слова!
        *** Але тоді точно ТАК ЖЕ треба ЗАЧИСТИТИ від НЕ_Українців Верховну Раду \де 90% чистокровні євреї, а решта - з великою проЖИД'ю!\, і місце Президента України!
        Тоді й у нас буде все гарно!