хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

ВР назвала пам’ятні дати на наступний рік

Верховна Рада України затвердила перелік ювілейних та пам’ятних дат, які наступного року відзначатимуться на державному рівні.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідної постанови “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2009 році” проголосували 236 народних депутатів з 444 зареєстрованих в сесійній залі.

Зокрема, відзначатиметься 990 років від початку правління Ярослава Мудрого (1019); 925 років з часу заснування м.Броди (1084) та 425 років надання місту Магдебурзького права (1584); 350 років від Конотопської битви; 300 років Полтавської битви; 225 років з часу заснування м. Сімферополя; 175 років від часу заснування (1834) Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 90 років проголошення акта возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину соборну Україну, День Соборності України. Крім того, відзначатиметься 90 років від часу визволення Києва військами УНР; 70 років від дня проголошення незалежності Карпатської України; 70 років від часу початку Другої світової війни; 65 років від часу проведення Корсунь-Шевченківської наступальної операції під час Другої світової війни; 65 років від часу депортації з Криму кримських татар і осіб інших національностей.

Також 1 січня відзначатиметься 100 років від дня народження Степана Бандери, 6 січня – 70 років від дня народження Валерія Лобановського; 9 січня – 85 років від дня народження Сергія Параджанова; 9 березня – 195 років від дня народження Тараса Шевченка; 1 квітня – 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя; 22 травня – 130 років від дня народження Симона Петлюри; 10 вересня – 115 років від дня народження Олександра Довженка тощо.

УНІАН.

До переліку потрапили Полтавська битва, Степан Бандера, Симон Петлюра. Галасу буде у наступному році достатньо. Народ знову ставатиме стінка на стінку.
19

Коментарі

126.12.08, 08:43

"65 років від часу депортації з Криму кримських татар і осіб інших національностей." тощо, виселення татар це свято? чи шо? то мо ще їх разок висилим на острів зміїний що неда Боже України не зрадили як ІІ світової? галасу буде опупіти. мені паралельні всі перелічені діячі, я історик і девлюся на ситуацію їх діяльності в корні. але мені про них доведеться весь рік тепер писати.
я неможу зайти на твій форум. просить очистити
кеш. шо робить? прошу комент

    226.12.08, 08:44Відповідь на 1 від gam-ua

    Пам'ятна дата, а не свято

      326.12.08, 08:48Відповідь на 2 від Тарас Токар

      памятна дата щоб памятали про їх зраду, мені здається так. всі памятають про їх депортацію, а про ганебну зраду чомусь забувають. якщо брати в глобальних машта, то вони зрадили і радянські війська і війська СС "галичина"
      як зайти на твій форум, чи то мені там місця нема?

        426.12.08, 08:53

        Лобановский постыдился бы быть в одном ряду с Бандерой и Петлюрой Я уж молчу про Параджанова - как-никак гуманист же ж

          Гість: Wildcat+

          526.12.08, 08:58

          Здесь не хватает - 5 лет, как сдох мой попугай!

            Гість: Wildcat+

            626.12.08, 09:09

            Гоголь стал "Мыколой"! Полный песец! Уже сразу бы "Мыкола Качка", как Сашко Гарматный! Ну, нет слов! Скажете - это по-украински? Так почему Майкла не переведут... Я в шоке...

              726.12.08, 09:16Відповідь на 3 від gam-ua

              чому нема? ти ж там пишеш

                826.12.08, 09:16Відповідь на 4 від CKB

                рішення приймав не Лобановський, а Верховна Рада

                  Гість: V-K

                  926.12.08, 09:36

                  Верховна рада вирішує такі важливі питання...

                    Гість: Wildcat+

                    1026.12.08, 09:53Відповідь на 9 від Гість: V-K

                    Верховна рада вирішує такі важливі питання...... а какой хуйнёй им ещё заняться? У них других проблем по Украине нетушки! Ещё увидишь - сколько бабла будет выделено на эти "празднования", что бы потом 98% от суммы - прикарманить. Это ж Клондайк! Удивляюсь - как ещё не попало в список Взятие Бастилии!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна