хочу сюди!
 

Лия

43 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-50 років

Маніфест тверезого класу!

Криза вже перестала тихенько стукати в двері і почала сильно бити ногами. Долар росте, ціни ростуть, невдоволення владою росте. І тут політтехнологи тобі пропонують „виявити рішучий протест” вказавши владі, що вона дістала. Звісно вона тебе дістала, звісно ти хочеш протестувати, звісно ти хочеш змінити життя на краще. Звісно влада це розуміє. Звісно це розуміють і політтехнологи. Тобі на тарілочці підносять готовий рецепт: не треба дивитись, що відбувається у Греції, просто візьми і „побібікай” пару хвилин своїм авто. Система витворює форми протесту, які не страшні для неї.

Від сигналу машин, від форумних балачок, від пікету Верховної Ради, Секретаріату Президента чи Кабміну нічого не змінюється. Це ніяк не впливає на чиновників. Від цього не страждає ні їх кишеня, ні їх спокій.

А що ж робити поки в нас, на відміну від Греції, суспільство не навчилось тиснути на безсовісну владу?

Я пропоную тобі невеликий, але дієвий крок.

1 січня о 00:00 коли годинник вкаже на початок нового року, підійми бокал БЕЗАЛКОГОЛЬНОГО напою. Скажи собі: відтепер я веду тверезий спосіб життя і відмовляюсь від усілякої отрути, чи то алкогольної, чи
то тютюнової, чи іншої.


Що це дасть?

1) Власниками алкогольних та тютюнових підприємств є ті самі олігархи та представники влади. Переставши пити та курити ти полишиш їх 5-10 гривень щодня. Коли це зробить мільйон чоловік, то їх втрати будуть 5-10 мільйонів гривень щодня!
2) Ти збережеш 5-10 гривень щодня, які зможеш витратити на подарунок коханій людині, на розумну книжку дитині , на заняття спортом...
3) Ти збережеш своє здоров’я і не будеш витрачати гроші на ліки. Власники фармацевтичних компаній теж олігархи і представники влади. Якщо ти будеш здоровим, ти зменшиш їх прибутки. А це теж мільйони...
4) І останнє. Ти завжди будеш при тверезому розумі, а значить будеш володарем свого життя у кожну хвилину.

Ми, члени Характерного козацтва, ведемо здоровий спосіб життя, і закликаємо тебе зробити те саме!

Жодної копійки виробниками отрути! Вкладай гроші у розвиток своїх дітей, у щастя своєї коханої, у свою силу, розум та здоров’я.

Святозар, Характерне козацтво

http://kozaky.org.ua

[email protected]


PS. Велике прохання користувачам інтернету, які хочуть змінити життя на краще, донести цю інформацію до своїх знайомих.


http://kozaky.org.ua/index.htm?id=107
28

Коментарі

Гість: vitaliч

124.12.08, 17:16

++

    224.12.08, 17:17

    Шото мода на манихвесты пошла.. видать это к снегу..

      324.12.08, 17:17

      может ты и права

        424.12.08, 17:24Відповідь на 2 від Хармс

        Шото мода на манихвесты пошла.. видать это к снегу..Cкоро к придем к манифестам, чтоб за собой воду смывали в туалете

          524.12.08, 17:26Відповідь на 4 від CKB

          може і дійдуть. маніфест "клаксону" провалився...

            624.12.08, 17:26

              724.12.08, 17:28Відповідь на 4 від CKB

              Шото мода на манихвесты пошла.. видать это к снегу..Cкоро к придем к манифестам, чтоб за собой воду смывали в туалетеВоды не будет.. сантехники наложат мораторий на трубы.. если завяжут.. с водкой..

                824.12.08, 17:29

                Идея хорошая! Поддерживаю.
                Правда сложновато такое продвинуть будет манифестами. Но лучше так. чем вообще никак.
                Ты не отразил еще один, очень важный (и малоизвестный) аспект вреда от употребления алкоголя для человека. Я попробую как-то на своем блоге об этом рассказать. тут в двух словах не получится.

                  анонім

                  924.12.08, 17:36

                  плагиат

                    1024.12.08, 17:38Відповідь на 9 від анонім

                    що плагіат?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна