хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

В Китаї корупціонерів страчують

За заявою китайської влади, в Китаї засудила мільйон чиновників і державних службовців за корупцію. 

Це відбулося в останні три роки!

Крім того, китайці повернули 400 втеклих за кордон корупціонерів на батьківщину, щоб піддати їх суду!

В Китаї засуджених корупціонерів страчують!

                                    

Можливо, Україні потрібно вивчити китайський досвід по боротьбі з корупцією????????



91%, 29 голосів

9%, 3 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
4

Коментарі

124.10.16, 11:55

В этой новости главное точно знать,кого они имеют в виду под коррупционерами.
В коммунистических странах, кого как назовут,по своему усмотрению,тот тем являться и будет.
Без права на защиту.

    224.10.16, 11:57

    а они всё не кончаются

    мафия бессмертна!(с)

      324.10.16, 12:14

      у очень многих особей хапательство сильнее инстинкта самосохранения (не говоря уже о морали, совести и т.п.). поэтому действительно мафия бессмертна!(с)

        424.10.16, 12:41

          524.10.16, 13:10

          Я в принципі за але з поправкою, щоб і вищестоящий керівник теж ніс відповідальність, оскільки в нас доволі часто працівники-корупціонери стоять перед вибором обо взяти і поділитись, або залишитись без роботи (знаю про такі випадки в податковій і ДАІ).

            624.10.16, 13:52Відповідь на 5 від Vstre4nik

            Я в принципі за але з поправкою, щоб і вищестоящий керівник теж ніс відповідальність, оскільки в нас доволі часто працівники-корупціонери стоять перед вибором обо взяти і поділитись, або залишитись без роботи (знаю про такі випадки в податковій і ДАІ).Починати з верхів треба.

              724.10.16, 15:15

              Китай это ШОС и Брикс..А Украина цэ ЭВРОпа нам этого просто не позволит сделать "европейская семья"а жаль

                824.10.16, 15:57

                Китай это ШОС и Брикс..А Украина цэ ЭВРОпа нам этого просто не позволит сделать "европейская семья"а жальЦэ не жаль цэ ГИДНИСТЬ яку ЗДОБУЛИцікаво, а Ви за що? за радянський союз?

                  925.10.16, 01:16Відповідь на 5 від Vstre4nik

                  Я в принципі за але з поправкою, щоб і вищестоящий керівник теж ніс відповідальність, оскільки в нас доволі часто працівники-корупціонери стоять перед вибором обо взяти і поділитись, або залишитись без роботи (знаю про такі випадки в податковій і ДАІ).
                  Хай беруть лопату і годують свою сім"ю. Работнікі блядь.

                    1025.10.16, 16:36

                    ...засудила мільйон чиновників і державних службовців за корупцію - а они, по-прежнему есть...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна