хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Зрада - ч. 3

 Звернення Богдана Гордасевича: Мені дуже прикро повідомляти, але ось дізнався зовсім несподівано, що замість працювати у три зміни і виробляти продукцію для посилення оборони держави Львівський бронетанковий завод вже майже пів року простоює і це жахливо! Більше того ось що я зібрав:

Суд призначив умовний термін екс-директору Львівського бронетанкового заводу
20 травня, 2016 р.



Олександра Остапця випустили на волю у залі суду

20 травня Сихівський районний суд виніс вирок у справі розкрадання державних коштів в особливо великих сумах. Підозрюваного екс-директора Львівського бронетанкового заводу Олександра Остапця визнали винним та засудили на 5 років умовно із випробувальним терміном три роки і присудили штраф 11,9 тис. грн. Остапця відпустили на волю просто у приміщенні суду.

Прокоментувати вирок суду він відмовився. А його адвокат Тарас Самбір сказав, що вони очікували на таке рішення, тому що обвинувачений співпрацював із слідством, відразу визнав свою вину і погодився відшкодувати усі збитки держави та витрати суду.

Військовий прокурор Василь Шимко зазначив, що обвинувачення погоджується із вироком суду, тож подавати апеляцію не будуть.

Також суд призначив передати 2 млн 32 тис. гривень, які перебували на резервному рахунку, Львівському бронетанковому заводу. Суд повернув обвинуваченому його арештоване майно та зобов’язав сплатити судові витрати 17 тис. грн.

Нагадаємо, 1 жовтня минулого року у квартирі Олександра Остапця слідчі військової прокуратури знайшли готівку – 2 млн грн. Слідство вважало, що ці кошти призначалися на ремонт військової техніки для фронту, а посадовець їх нібито привласнив.

http://zaxid.net/news/showNews.do?sud_priznachiv_umovniy_termin_eksdirektoru_lvivskogo_bronetankovogo_zavodu&objectId=1392336


З Львівського бронетанкового заводу стягнули майже 14 млн. грн. за невідремонтовану техніку
19 липня, 2016

Господарський суд Києва задовольнив чотири позови військової прокуратури Центрального регіону України і прийняв рішення про стягнення з державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» до державного бюджету України 13,7 млн грн.

Як повідомила у вівторок, 19 липня, прес-служба Генпрокуратури, у 2015 році між Міністерством оборони України та держпідприємством було укладено договори про надання послуг з технічного обслуговування та капітального ремонту автотранспортних засобів. Втім, вказані послуги у встановлений термін виконані не були. Відтак, реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах Міноборони України, військова прокуратура заявила позови про стягнення зазначених коштів.

Суд погодився з доводами військового прокурора щодо наявності підстав для повернення цієї суми та задовольнив позови в повному обсязі.

«Також під час судового розгляду однієї із зазначених справ підприємство у добровільному порядку вже перерахувало до держбюджету 3,4 млн грн.» – йдеться у повідомленні.
http://zaxid.net/news/showNews.do?z_lvivskogo_bronetankovogo_zavodu_styagnuli_mayzhe_14_mln_za_nevidremontovanu_tehniku&objectId=1398175


Львівський бронетанковий завод сплатив майже 9 млн. грн. через несвоєчасний ремонт танків
17 травня, 2016 р.

Також завод повернув передоплату та сплатив штрафні санкції

ДП «Львівський бронетанковий завод» перерахувало Міноборони 8,7 млн грн. Ці кошти вимагала повернути оборонному відомству військова прокуратура Центрального регіону України за насвоєчасний ремонт військової техніки.

Господарський суду м. Києва своїм рішенням зобов’язав держпідприємство сплатити вказану суму, інформує Генпрокуратура України.

Відтак із Львівського бронетанкового заводу стягнули попередню оплату та штрафні санкції за несвоєчасне виконання договірних зобов’язань за наслідками виконання ремонту танків Т-72 у 2015 році.

16 травня військовою прокуратурою Центрального регіону забезпечено виконання рішення суду.
http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivskiy_bronetankoviy_zavod_splativ_mayzhe_9_mln_cherez_nesvoyechasniy_remont_tankiv&objectId=1391960


Депутат Івано-Франківської міськради очолив «Львівський бронетанковий завод»
27 вересня 2015

Львівський бронетанковий завод отримав нового тимчасового керівника


Роман Тимків

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» очолив Тимків Роман Мирославович. Його обрали за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади, інформує «Укроборонпром».

Роман Тимків від 5 серпня виконував обов’язки директора бронетанкового заводу. Після завершення конкурсу його ж і обрали директором.

Як йдеться в повідомленні, члени комісії зосереджували увагу на поглядах учасників конкурсу та їхні конкретні пропозиції щодо оптимізації процесу виробництва та модернізації продукції, орієнтацію на пошук нових і перспективних зовнішніх ринків для укладення вигідних контрактів.

Тимків наразі також діючий депутат Івано-Франківської міської ради від політичної партії «Третя сила». Він також є засновником та директором будівельної компанії ТОВ «Екстім ЛТД». Як пишуть ЗМІ, Тимків є відомим забудовником Івано-Франківська та співвласником калуського пивзаводу.

Як повідомляв ZAXID.NET, у червні 2015 року керівництво Державного концерну «Укроборонпром» звільнило очільника держпідприємства «Львівський бронетанковий завод» Олександра Остапця через, як обгрунтовувалось, невиконання виробничих планів на підприємстві.

Виконувачем обов’язків директора Львівського бронетанкового заводу тоді призначили головного інженера Віктора Андрощука.
http://zaxid.net/news/showNews.do?deputat_ivanofrankivskoyi_miskradi_ocholiv_lvivskiy_bronetankoviy_zavod&objectId=1367115

3

Коментарі

16.08.16, 00:52

А ви повідомте про це тофарісчю Пєтє Сталіну, Вовє Бєріє і Саше Молотову, вони напевно не знають? Покайтесь про свій вибір.

    27.08.16, 11:35Відповідь на 1 від Alter ego*

    Пані кохається на некрофілії? Мене то не прева_блює.
    їІ каятись не мені і не перед вами.

      37.08.16, 15:51Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Пані кохається на некрофілії? Мене то не прева_блює.
      їІ каятись не мені і не перед вами.
      Не приписуйте мені всіляку фігню. Я в числі тих одиниць, що читають ваші блоги. Противсіхів 2010-го і однотурових любителів солодкоголосого ката кров убієнних українців на совісті. Відповідь вам всім тримати не переді мною, а перед судом Божим.

        47.08.16, 21:05Відповідь на 3 від Alter ego*

        Тоді і не варто дурно репетувати, як кремлівський Кирило: - Покайтеся, грешники!
        Чим доведеш, що Юля-дуля нас не продала Пуйлу, як продала з тим газом по 600 баксів?
        А Порошенко прекрасний Президент України і нам дуже повезло, що така потужна людина вчасно взяла на себе такий нелегкий обов'язок. Але кому я то пояснюю?
        До речі, не бачу користі від такого читача, тому дозвольте попрощатись.

          57.08.16, 23:42Відповідь на 4 від Богдан Бо


          Не по 600$, а по 450$ бо ющевський Дубина, за наказом "мудрого" пана президента, на етапі, коли Мендель Давид Аронович по 260$ газ пропонував, зірвався з переговорів. Треба ж було чимось Прем'єр-міністра скомпроментувати й народові України життя "покращити"?
          Лижи совоєму Вальцману, пан Грубіян Жидовченко!
          Сиди один, як сич. Доки я сюди не заглядаю, - нікого немає.

            68.08.16, 19:44Відповідь на 5 від Alter ego*

            Ой як некрасиво! Хіба так можно?

              78.08.16, 20:01Відповідь на 6 від Сніза

              Ой як некрасиво! Хіба так можно?А цьому дядькові ображати жінку можна? Якби цей перекотиполе таку огиду, яка викладена в коменті №2 (абсолютно недоречно, а лиш від злоби за мою повагу до Надії Савченко і, в свій час, до Юлії Тимошенко) написав для вас,- як би ви на це прореагували?
              Та це все дурня, в порівнянні з вихвалянням паном Бо корупціонера №1, що ховає в офшорах свої статки, займаючи найвищу посаду в державі, цього "головнокомандуючого", котрий злив Донбас, дозволив спалити в Іловайському котлі тисячі наших молодих солдат, а за грати кинув лишень добровольців, які захищали наше життя лишень тому, що він з ним однієї крові. Якщо ви така ж сама - кучкуйтеся в своєму кублі без українців.