хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

У Полтаві подорожчав проїзд у громадському транспорті

З 6 грудня 2008 року у Полтаві подорожчав проїзд. Тепер вартість проїзду у тролейбусі 75 копійок. До 6 грудня проїзд у тролейбусах коштував 50 копійок.

Слід зазначити, що відтепер кондуктори не беруть до уваги наявність у пасажирів студентських чи учнівських квитків. Тобто, проїзд у громадському транспорті для всіх категорій громадян став рівним.

Принаймні, так виходить протягом вже двох днів. Громадськість очікує офіційних роз’яснень від міської влади Полтави. Адже жодних громадських обговорень зміни вартості проїзду не було.

"Майдан".
11

Коментарі

18.12.08, 11:53

75 копеек - это даром. У вас там коммунизм прям

    28.12.08, 11:58

    А в Днепропетровске уже давно проезд по 1грн, а в Киеве метро по 2грн..... Продолжать?

      38.12.08, 12:00

      дійсно 75 копійок це не багато. мусить все дорожчати... з тим всім що робиться зараз в економіці.

        48.12.08, 12:26

        а ещё ющенко приказал москалей любить,
        шо делается, как дальше жить

          58.12.08, 12:34Відповідь на 4 від риони

          а ещё ющенко приказал москалей любить,
          шо делается, как дальше жить
          када?

            68.12.08, 12:40Відповідь на 5 від ёlkа

            на днях, сказал - два года буду жопу путину и медведеву целовать, поко они не повернутся лицом к украине, представляешь, чего он хочет, шо в таком случае к нему в рот попадёт

              78.12.08, 12:44Відповідь на 6 від риони

              на днях, сказал - два года буду жопу путину и медведеву целовать, поко они не повернутся лицом к украине, представляешь, чего он хочет, шо в таком случае к нему в рот попадёти представлять не хочу

                88.12.08, 12:49

                в Киеве и в городском транспорте - 2 грн.... и в метро..., и в маршрутках...., правда в последних до 3-х гривен доходит...

                  98.12.08, 14:44

                  Ш-а-н-о-в-н-і!!!

                  Так, у Полтаві відстані між зупинками надто малі. "Три метри" проїдеш, а 75 коп. віддай.

                    Гість: alex_b

                    108.12.08, 16:07Відповідь на 9 від блогер

                    Ш-а-н-о-в-н-і!!!
                    Так, у Полтаві відстані між зупинками надто малі. "Три метри" проїдеш, а 75 коп. віддай.
                    "Три метри" и пешком можна пройти, а если уж едеш и отдаеш 75 коп. - значит не такие уж и маленькие расстояния...