хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Китайці розмовляють українською

У нас у Тернополі віднедавна з’явилися китайці... У них тут, мабуть, якийсь свій бізнес, бо чимало їх ходить вулицями міста...

Оце днями я почула, як один із китайців розмовляв українською із таксистом. Таксист, очевидно, настільки був вражений  українською із уст натурального китайця, що постійно перепитував, куди ж  і якою дорогою везти того китайця, а китаєць усе повторював і повторював свій маршрут...

Уявляєте, українською!!!

От диво-дивне, подумала я, українська стає мовою міжнаціонального спілкування...

24

Коментарі

114.11.08, 11:35

Я до того що нам загрожує "китайська орда" завжди дуже скептично ставився, поки на цьому тижні не побачив натовп китайців у нас на базарі, ось прикинь і сюда добрались.. Тепер я починаю розуміти тризвонящих про заселення всього світу ними..

    214.11.08, 11:49Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

    Бо ж їх мільярд!!!

      314.11.08, 11:52

      Але україномовні китайці - це СУПЕР!

        Гість: братЧортомлик

        414.11.08, 11:58

        а москалі не як не подужають

          514.11.08, 12:07Відповідь на 4 від Гість: братЧортомлик

          а москалі не як не подужаютьЇм важко, бачте,

            анонім

            614.11.08, 12:31

            Це тимчасове явище, китайська орда нічим не краща за російську, коли їх стане більше - почнуть, як і москалі, робити вигляд, що не розуміють нас, вимагатимуть розмовляти "нормальним язиком", введення їх мови державною і т. д. і т. п.

              714.11.08, 12:59

              долбоебы вы!!! вам не похуй на каком языке разговаривают другие,идите вы нахуй со своей украинезацией,заебали уже всех..........
              бля глас вопиющего,реально вы уже всех задрали до такой степени что вас уже пиздить надо!!!

                Гість: Гаутама

                814.11.08, 13:17Відповідь на 7 від rufuos

                о да, великий и могучий во всей красе

                  анонім

                  914.11.08, 13:45Відповідь на 8 від Гість: Гаутама

                  Шо поробиш, на таких навіть образитися важко Хіба шо поржати)

                    анонім

                    1014.11.08, 16:04Відповідь на 9 від анонім

                    Шо поробиш, на таких навіть образитися важко Хіба шо поржати)... і поспівчувати

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна