хочу сюда!
 

Таня

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

НУ-НС не уповноважував Президента...

Політичні партії, що входять до блоку «Наша Україна – Народна самооборона» не уповноважували Президента заявляти про відмову НУ-НС від поновлення Демократичної коаліції.

Шість політичних сил, що входять до складу блоку НУ-НС, поширили заяву:

“Ми, лідери більшості політичних сил, на базі яких створено блок та фракцію «Наша Україна – Народна самооборона», вкрай здивовані твердженнями Президента про «відсутність довіри до Юлії Тимошенко в парламенті” та про небажання фракції НУ-НС повертатися до складу демократичної коаліції… У даному випадку Президент видає бажане за дійсне. “Можливо, він справді мріє про те, щоб прем’єр-міністр України не мала підтримки в парламенті і саме на це сьогодні спрямовані всі зусилля його Секретаріату…

На сьогодні для більшості суб’єктів “Нашої України - Народної самооборони” Блок Юлії Тимошенко є єдиним стратегічним партнером, коаліційний уряд користується нашою довірою, а демократичній коаліції не існує гідних альтернатив. При цьому в заяві наголошується, що фракція блоку НУ-НС не уповноважувала Президента робити заяви про її небажання відновлювати демократичну коаліцію. Більшість членів фракції висловилася за відновлення коаліції, але збори фракції, Політради блоку не проводяться взагалі, оскільки формальний керівник фракції В’ячеслав Кириленко утаємничує місця засідань. А причина непроведення засідань одна – “ляльководи з Банкової бояться, що на першому ж засіданні фракції буде ухвалено рішення про повернення фракції до складу демократичної коаліції.

Ще раз з усією відповідальністю заявляємо, що коаліцію демократичних сил у Верховній Раді можна і треба відновити впродовж кількох годин. Для цього потрібно лише одне – бажання та політична воля Президента.

Закликаємо Президента відмовитися від невмотивованих випадів проти уряду, прем’єр-міністра та коаліції демократичних сил, особливо сьогодні – коли нації та державі потрібна згуртованість перед викликами, які кинуті Україною світовою фінансовою кризою.

Заяву підписали лідери:

Народного руху України Борис ТАРАСЮК,

"Народної самооборони” Юрій ЛУЦЕНКО,

партії „Вперед, Україно!” Олег НОВІКОВ,

Християнсько-демократичного союзу Володимир СТРЕТОВИЧ,

Партії захисників Вітчизни Юрій КАРМАЗІН,

Європейської партії України Микола КАТЕРИНЧУК.

НС
12

Комментарии

14.11.08, 19:51

да нужны вы през-у ему по большому счёту надо продать украину получить своё бабло а потом свалить за бугор.что-б не попасть знов в голодомор.человеком надо быть прежде всего а личные амбиции оставить у себя под подушкой.где мы-а где тот голодомор?и ещё не знаю как вы там на западной краине живёте а у пивдэнной ваш презик делает голодомор сёла вымерают.и добром это не кончится.

  24.11.08, 20:57

  Мая розавая мичта - шоп усе эти тараканы уселись в одну банку(вую) и перегрызлись там окончательно, тихо и без свидетелей. Потом выживших выпустить и расстрелять нах, по законам военного времени.
  Единственное что останавливает от приобретения снайперской винтовки с глушителем - а на замену-то кого?

   34.11.08, 21:20Ответ на 1 от svarnoy

   где мы-а где тот голодомор?и ещё не знаю как вы там на западной краине живёте а у пивдэнной ваш презик делает голодоморсёла вымерают.и добром это не кончится.
   підніми статистику, при Ющу вимирання якраз скоротилось, а пік вимирання був при Кучмі-Янику