хочу сюда!
 

Николь

31 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 32-49 лет

Україна рулить! Дорогу – молодим!

Попри те, що Україною і досі править комуно-комсомольська «еліта» переважно сільського походження, яка продовжує знищувати наш Краї, кількість патріотично налаштованих громадян в Україні зростає з кожним роком.

На жаль, Помаранчева революція не змогла скинути вищезгадану еліту. Але Помаранчева революція має і своє досягнення – наш народ прокинувся. У нього почала з’являтися свідомість, яка пробудила любов до рідного Краю, що раніше десь надто глибоко переховувалася у душах громадян.

Народ почав розуміти, що з нинішнім владним режимом помітних змін у нашій державі не буде. Замість впровадження кардинальних реформ, відбувається політика взаємних звинувачень. Ця політика є згубною і вона може привести до катастрофи, якщо при владі ще хоч трохи буде той політичний розклад, який є зараз. Політики-реформатори продовжують опиняються у меншості і отримують шалений опір від кримінально-олігархічного світу.

Єдиним виходом з тупикового стану є прихід у політику нових людей. Таких людей в Україні достатньо. Це молодь. Молодь у якої влада відбирає майбутнє, примушуючи до жебрацтва та рабства, має встати з колін. Молодь має запроторити державних знищувачів за грати, повернути державі награбоване майно і розпочати розбудову сучасної європейської держави. Політиків, які зараз при владі в Україні треба раз і назавжди відправити на політичну пенсію.

Нову сучасну європейську Україну мають будувати нові люди. Країна потребує швидких і радикальних змін. Гуртуймося заради нашого з вами майбутнього! Не дамо політикам-старцям докрасти те, що належить нам. Зупинімо руйнівні процеси, починаймо наш шлях. Україна рулить! Дорогу – молодим!

Тарас Токар.
16

Комментарии

13.11.08, 08:58

Для учасників співтовариства "Украина - Четвертый Рим" повідомляю: я повернувся до цього співтовариства з метою пошуку конструктиву та припинення інформаційних війн.

  23.11.08, 08:58

  Это Ахметов-то старец?

   33.11.08, 09:00Ответ на 2 от CKB

   у політиці - вже так

    43.11.08, 09:01Ответ на 3 от Тарас Токар

    у політиці - вже такНе смеши народ
    Посмотри на зарубежных политиков - какой там средний возраст?

     53.11.08, 09:05Ответ на 4 от CKB

     взагалі то, я мав на увазі "старі" - не за віком, а за мисленням

      63.11.08, 09:09

      я також це говорив ще двадцять років тому, вже постарішав, а розумніший не став - так само думаю...

       73.11.08, 09:18Ответ на 6 от PORA

       Я поважаю Левка Лук'яненка за його діяльність у радянські часи і діяльність на початку 90-х років. А зараз я не можу дати оцінку його нинішньої діяльності, бо її просто немає. Але, як мудра людина, він зрозумів, що пора залишити політику, його час минув. І він її залишив.

        83.11.08, 09:21Ответ на 5 от Тарас Токар

        взагалі то, я мав на увазі "старі" - не за віком, а за мисленнямО, это как в библии - написано одно, подразумевается другое
        Одно могу сказать - "молодь" со своим теперешним полным отсутствием образования, кругозора и опыта может таких дров наломать, что костей не соберешь

         93.11.08, 09:23

         гарно сказано! можна використати як промову перед молодю новоствореної молодіжної органзіції?

          103.11.08, 09:29Ответ на 8 от CKB

          взагалі то, я мав на увазі "старі" - не за віком, а за мисленнямО, это как в библии - написано одно, подразумевается другое
          Одно могу сказать - "молодь" со своим теперешним полным отсутствием образования, кругозора и опыта может таких дров наломать, что костей не соберешь
          ломать не строить

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая