хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Синьо-жовтий прапор на лобовому склі авто



Дедалі все частіше у Полтаві з'являються синьо-жовті прапорці на лобовому склі авто. І що саме цікаво - незалежно від "крутизни" авто.

Найбільше мене вразила картина, яку я побачив днями, сидячі в автомобілі. На перехресті вулиць наше авто стояло, очікуючи зеленого світла світлофора. Поруч з нами стояв новий шикарний джип. За його кермом сиділа молоденька пані (років 25), а на лобовому склі її авто був прикріплений синьо-жовтий прапорець.

Коли дивишся на такі картини, дух піднімає. Розумієш, що, нарешті, українці починають пишатися своєю належністю до всього українського. А приклад з автомобільними синьо-жовтими прапорцями на лобовому склі авто ще й доводить те, що наш народ починає пишатися цим відкрито.

Тарас Токар.
28

Коментарі

127.10.08, 08:54

А немногим раньше на тех же джипах были привязаны оранжевые ленточки

    227.10.08, 08:56Відповідь на 1 від CKB

    І нічого страшного у тому немає

      327.10.08, 08:57Відповідь на 2 від Тарас Токар

      І нічого страшного у тому немаєЗнаю.
      Как и особых поводов для "пишання" своей украинскостью

        427.10.08, 09:03Відповідь на 1 від CKB

        Помаранчеві, чи то синьо-білі, стрічки роз'єднували наше суспільство на два табори задля противаги один одному. А синьо-жовтий прапор об'єднує. Під ним ходить уся держава, незалежно від політичних переконань.

        Мені дуже подобається відношення американців до свого прапора. Він майорить скрізь. Навіть, на багатьох приватних будинках його там побачиш.

          Гість: Sкиф

          527.10.08, 09:04

          Гордиццо тем, что ты родился в Украине (в Уругвае, Зимбабве, США, Германии, Гондурасе ... нужное подчеркнуть/ добавить свой вариант) - это то же самое, что гордиццо тем, что родился во вторник или в среду... или в субботу, или 1-го, 2-го ... 31-го числа...

            627.10.08, 09:05Відповідь на 5 від Гість: Sкиф

            Схоже, що ти народився у Гондурасі і тобі це не подобається.

              Гість: Sкиф

              727.10.08, 09:06Відповідь на 6 від Тарас Токар

              а то, что ты переходишь на личности - эт тоже проявление "украинскости"?

                Гість: Sкиф

                827.10.08, 09:13

                надо же, на первый мой комментарий ответ мигом нашелся, а тут шото тишинааа..
                показатель личной культуры показал твой уровень на данный момент, а в Украине ли, в Гондурасе ли ты родился, в данном случае значения не имеет...
                пишайтеся прапорцями й далі, пане Токар...

                  927.10.08, 09:14Відповідь на 8 від Гість: Sкиф

                  Я пишаюся всім українським. Бо я - українець!

                    1027.10.08, 09:24Відповідь на 4 від Тарас Токар

                    Помаранчеві, чи то синьо-білі, стрічки роз'єднували наше суспільство на два табори задля противаги один одному. А синьо-жовтий прапор об'єднує. Під ним ходить уся держава, незалежно від політичних переконань.

                    Мені дуже подобається відношення американців до свого прапора. Він майорить скрізь. Навіть, на багатьох приватних будинках його там побачиш.
                    Тебе вот скиф чуть ниже хорошо ответил Гордость - это осознание своего превосходства над кем-либо.
                    Вот и объясни, чем рожденный в Украине лучше рожденного в Индии, например?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна