хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

петрушка закінчить набагато гірше за бандюковича

Кінець президентства Порошенка буде набагато драматичнішим ніж Януковича – політолог
Іра Бондар 01 листопада 2015, 08:32

Кінець президентства Порошенка буде набагато драматичнішим ніж Януковича – політолог


Таку думку висловив політолог Сергій Гайдай у інтерв’ю українському журналу. Новину передає «Преса України».
Коли громадяни України вибрали президентом Віктора Януковича, ніхто не покладав на нього ніяких надій, що не можна сказати про нинішнього главу Держави Петра Порошенка.

За словами експерта, раніше українці мирилися з фактом, що у нашій країні майже всі представники влади – олігархи. Одним із них був колишній президент – Віктор Янукович.

«Всі розуміли, що необхідно просто змиритися з «шапкокрадом». У кращому випадку – на один термін. У гіршому – він буде правити країною два терміни»,- зауважив політолог.

Так, на зміну Януковичу прийшов Порошенко. Для нового президента необхідно було прийняти найголовніший виклик – відбити зовнішню агресію.

«І ця людина заявляє: «Головнокомандувач країни, що воює не може бути бізнесменом, тому я продам свій бізнес». І ця людина, врешті-решт, зухвало обдурила всіх, його бізнес-активи збільшуються, і він дійсно перетворюється на дуже крутого олігарха, рівня Януковича»,- вважає Гайдай.

Політолог зазначив, що на президентство Порошенка громадяни країни поклали величезні надії. Однак він не виправдав жодної з них.

«Йому доведеться за це розплачуватися. Мені його шкода, бо на побутовому рівні він непогана людина. Але виявився не «західним» політиком, а цілком «східним»»,- резюмував експерт.

4

Коментарі

11.11.15, 09:21

І мені його шкода
І нас шкода

    21.11.15, 10:19Відповідь на 1 від doktor_khaos

    Його геть зовсім не шкода. А нам давно слід вилікувати "москвинський синдром"

      32.11.15, 08:17

      Петюня - Шоколадний Резідент Кремля = такий же СТАВЛЕНИК Путіна, як і Ялинкович, але набогато ХИТРІШИЙ!
      Тому скинути його буде ВАЖЧЕ!