хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

ху*ловцям скотомогильники усього світу

У США назвали шокуючу цифру втрат РФ на сході України
Саша Дащук 09 жовтня 2015, 14:12
 
У США назвали шокуючу цифру втрат РФ на сході України


Такі дані озвучив віце-президент Атлантичної ради Деймон Вілсон, новину передає «Преса України».
З початку бойових дій у Донецькій та Луганській областях загинуло від 7 до 12 тисяч військовослужбовців Збройних сил РФ.

За його словами, через війну в Україні, Росія зазнала серйозних втрат в економіці.

«Україна дорого обійшлася російській економіці, загинуло від 7 до 12 тисяч російських солдатів», - заявив Вілсон.

Він зазначив, що ця ситуація не вплинула на російського президента Володимира Путіна, про що свідчать останні події в Сирії.

Віце-президент Атлантичної ради вважає, що в довгостроковій перспективі гра Путіна програшна.

«Схоже, що в Сирії Путін може успішно діяти пару місяців, але це не вигідна для нього ситуація. Ассад є катом власного народу. Путін себе з ним асоціює. Я думаю, що він грає з вогнем», - додав Вілсон.

Нагадаємо, 30 вересня, Рада федерацій РФ санкціонувала використання російської армії за кордоном. Того ж дня ВПС Росії завдали першу серію ударів на території Сирії. Пізніше з’явилась інформація, що поблизу міста Хама повстанці вбили генерала ЗС РФ та поранили трьох російських військових.

3

Коментарі