хочу сюда!
 

Особенная

34 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-37 лет

Ворог №1 - Російська Федерація

Порошенко розкрив суть нової воєнної доктрини України
02.09.2015 | 20:48
Нова воєнна доктрина України офіційно констатує, що воєнним противником України є Російська Федерація, та ставить завдання з передислокації військових частин і з’єднань і створення належної військової інфраструктури у східних та південних областях. 
Фото president.gov.ua
Воєнна доктрина передбачає повноцінне членство України у НАТО / president.gov.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко, відкриваючи обговорення на РНБО нової редакції воєнної доктрини України, повідомляє прес-служба глави держави.

«Всі актуальні загрози та воєнні виклики, на жаль, пов'язані з Росією. І всі вони носять тривалий характер. Свідоме чи підсвідоме несприйняття незалежності України настільки глибоко укорінене в менталітеті російської політичної еліти, що воно нікуди не подінеться в історичній перспективі», – заявив глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУ РНБО заявили про спроби Росії "підірвати ситуацію в Україні зсередини"

«Помилкова воєнна доктрина, яка була побудована на очікуванні нападу з Заходу, яка нам дісталася від Радянського Союзу, за 24 роки не була перебудована», – сказав президент, додавши, що за часів Януковича просто працювала ліквідаційна комісія з російської агентури, якою була нашпигована українська армія і українські спецслужби, яка виявляла та знищувала останні осередки боєздатності в Збройних Силах України.

Глава держави наголосив, що за рік армія була створена знову: «Ми створили нове і сучасне військо».

Новизна воєнної доктрини, за словами Порошенка, полягає у відмові від політики позаблоковості та відновленні стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію, у зміщенні акцентів у веденні воєнних конфліктів на комплексне використання воєнних і невоєнних інструментів: економічних, політичних, інформаційно-психологічних тощо. «Це принципово змінює характер збройної боротьби. Це, власне кажучи те, що ми називаємо гібридною війною», – сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДо 2020 року Збройні сили України повинні досягти стандартів НАТО - Порошенко

У програмі визнається, що у «середньостроковій перспективі Україна використовуватиме насамперед власні можливості».

Але, відзначив президент, «червоною ниткою» через весь цей стратегічний документ проходить тема євроатлантичної інтеграції, необхідність приведення всієї нашої оборонно-воєнної системи у відповідність зі стандартами НАТО, досягнення критеріїв членства. Ставиться завдання до 2020 року забезпечити повну сумісність Збройних Сил України з відповідними силами країн-членів НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПорошенко закликав "народи вільного світу" об'єднатися проти російської агресії в Україні

За словами глави держави, зараз і Україна, і НАТО поки що не готові до постановки питання про членство, але є рішення Бухарестського саміту 2008 року, в якому наголошується на тому, що «двері відкриті».

«Наполягаю при фінальному редагуванні чіткіше і без зайвої дипломатичності записати, що Воєнна доктрина передбачає досягнення не лише критеріїв, але й повноцінного членства України в НАТО», – наголосив Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 2 вересня, РНБО запропонувала Порошенку затвердити нову редакцію воєнної доктрини України, якою передбачено визначення Російської Федерації воєнним противником України.


Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1118117-poroshenko-rozkriv-sut-zaproponovanoji-novoji-voennoji-doktrini-ukrajini.html
3

Комментарии

Гость: Dalia

13.09.15, 01:12

Біда в тому, що говорить він багато, а робить все навпаки.
Це ж треба було рік вбивати українців в Донбасі, а потім робити
зміни в Конституції. Так буде і тепер: говорить одне, а зробить,
те, що скаже Путлер.

  23.09.15, 09:20Ответ на 1 от Гость: Dalia

  Маєте рацію, шановна! От тільки фанати кунілінгуса шоколадних яєць цього ніяк зрозуміти не можуть

   33.09.15, 09:45

   Так..., ПЕРШИЙ крок Петюня зробив! = хоч НА СЛОВАХ ПРИЗНАВ, що воєнним противником України є РФыя = УРА!!!
   Залишилось зробити ДРУГИЙ - відмінити чудернацьке "АТО" - і оголосити, накіцець, нормальну ВІЙНУ!
   *** Але ж тоді Путя Петюні відкрутить яйця = "автоматом" забере його багатоміліардний бізнес у РФії = ДВА "Рошена" + СУДОВЕРФ у Криму. = "Страшний сон Порошенки" http://blog.i.ua/user/295100/1717846/
   Але й у тому випадку для Петюні куча "++++" - бо він, накінець, ПЕРЕСТАНЕ ПРАЦЮВАТИ НА ЕКОНОМІКУ РФ = ЗРАДЖУВАТИ УКРАЇНУ!
   ---
   Але щось мені у ті президентські БАЛАЧКИ НЕ ВІРИТЬСЯ!
   Точно так же, як НЕ вірилось, що АТО він закінчить ЗА ТИЖДЕНЬ...

    43.09.15, 09:45Ответ на 1 от Гость: Dalia

    Біда в тому, що говорить він багато, а робить все навпаки.
    Це ж треба було рік вбивати українців в Донбасі, а потім робити зміни в Конституції. Так буде і тепер: говорить одне, а зробить, те, що скаже Путлер.
    А що може ІНШОГО зробити Шоколадний Резидент Кремля в Україні? = лише "зробити вумну морду лиця" - і... ПІДКОРИТИСЬ ХАЗЯЇНУ!
    http://blog.i.ua/user/295100/1693791/ = Порошенко: РОСИЯНЕ и УКРАИНЦЫ – ЕДИНЫЙ НАРОД!
    *** Саме ЗА ЦЕ цілий рік колошматили УКРАЇНЦІВ - щоб Петюна візнав жЮлькіну тезу!
    http://blog.i.ua/user/295100/1709411/ = Кращий засіб від СЕПАРАТИЗМУ!!!

     53.09.15, 09:47Ответ на 2 от Характерник+

     Маєте рацію, шановна! От тільки фанати кунілінгуса шоколадних яєць цього ніяк зрозуміти не можутьКомм-3-4.
     І скажи, що я був неправим, коли це писав

      63.09.15, 10:41Ответ на 1 от Гость: Dalia

      Біда в тому, що говорить він багато, а робить все навпаки.
      Це ж треба було рік вбивати українців в Донбасі, а потім робити
      зміни в Конституції. Так буде і тепер: говорить одне, а зробить,
      те, що скаже Путлер.

      Який народ - така і влада: тут теж багато балаболок-героїв, а спитайте, що вони реально зробили для України за цей рік - і виявиться, що нічого не зробили. Це як в анекдоті про РФ: президент у них Пуйло, в в усіх бідах винуватий Обама Для нас: сам нічого не зробив, а винуватий в тому Порошенко..
      Тому мій принцип простий: спершу скажіть, що зробили ви особисто, а тоді можна говорити про недопрацювання інших. І в жодному разі не навпаки!

       Гость: Dalia

       74.09.15, 17:47Ответ на 6 от Богдан Бо

       Ви так говорите:."що ви реально зробили для України за цей рік?"Що могла : гроші на АТО давала, продукти для ранених давала.Більше нічого від мене не залежить.Ви прекрасно розумієте, якби влада була зацікавлена нашою армією, то всі сили були б кинуті туди і не було б скільки жертв.Я не вірю Порошенку і важаю його злочинцем, бо вся Україна залити кров"ю і він, як головнокомандуючий, має за це відповідати.

        84.09.15, 23:43Ответ на 6 от Богдан Бо

        Друже!Що ти робиш в цьому товаристві?Подивись про що тут пишуть ці псевдопатріоти.Більшість заміток,то копіпаст з рашистських сайтів.Всі ці мудольфари,херактерники,ляшки та інші вкидають сюди пачками антиукраїнське лайно,яке ніхто не коментує.Тікай звідси,не марайся.

         94.09.15, 23:54Ответ на 7 от Гость: Dalia

         вся Україна залити кров"ю і він, як головнокомандуючий, має за це відповідати.
         Майже теж саме каже Кисельов.Ще додай,що на сніданок він їсть цукерки із малюків і запиває їх кров"ю,ось тоді буде повна правда по-рашистські.

          Гость: Dalia

          –100105.09.15, 00:37Ответ на 9 от Davigadoff

          Чмо ти совкове, довго будеш на нерви діять своїм примітивним совковим мозочком? Кожного дня проливається кров українців,а воно
          поклоняється вбивцям.Думаєш всі такі тупі, як ти?Піди,чудо,в лікарню,
          де лежать каліки і глянь їм у очі.Хлопчики без ніг і рук розкажуть тобі
          про твоїх кумірів.Сам сидиш за компом жреш і п"єш, навіть не думаєш, як там зараз на передовій і як отим скаліченим дітям.Звикло виконувать чужі накази і мозги зовсім атрофірувались і хоче, щоб всі такими були.Я чхала на твого Кісільова і на тебе.Я буду писать те, що
          бачу і відчуваю.Гузно нікому лизать не збираюсь.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая