хочу сюда!
 

Татьяна

41 год, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Варто задуматись

3

Комментарии

129.08.15, 10:23

Ой, оце Вєсті Крємля й оця програма -- пропагандонські такі (перепрошую). Багато прибріхано або показано в дебільному форматі. Хай їх вата (поміркована) дивиться -- для неї і знято.

Крим нам "жива" Росія не віддасть. Україна просто буде використовувати Крим як слабку ланку в боротьбі з Росією. Причому наші уряди не гуманні, а тому про грамотну політику не йдеться.

Усі наші люди виїдуть, а заїдуть чужі. Військ там буде неміряно. З часом силовий кабель із Тамані проведуть, якщо не міст. Якщо нам пощастить повернути -- це буде як лотерею виграти.

  229.08.15, 11:52

  Критикують Росію -- але ми ще слабші, нам нема чим крити. Віддали Крим...

  Хтось сподівається на США -- але вони далеко не філантропи. Ми для них -- інструмент, а не мета. Можна рівнятись на Південну Корею -- а можна подивитися, що сталося з Лівією, наприклад. Дуже неприємно бути інструментом чи шаховою дошкою, це принизливо.

   330.08.15, 17:58Ответ на 2 от Nech sa paci

   Розумно і важко не погодитись з вами, якби не одне але: є ви, є я, є ще багато, хто все розуміє і буде діяти правильно, тобто на користь України.

    430.08.15, 18:01Ответ на 1 от Nech sa paci

    Моя думка, що Україні зробила РФ великий подарунок, що його забрала назад, бо він нам, наразі, то великий тягар, як і той же Донбас. Коли реформуємо саму Україну в нормальному форматі - тоді задумаємось над іншим.

     530.08.15, 20:58Ответ на 4 от Богдан Бо

     Там у морі є нафта й газ, і тягар можна було перетворити на "клондайк". Окрім того, це був єдиний шматок субтропіків. А люди ще пожили б років 20 і звикли до України. Молоде покоління, що народилося або виросло за незалежної України, вже помітно інакше. На їхніх мітингах були наполовину бабки-дідусі.