хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Чому БЮТ не хоче проведення дострокових виборів 7 грудня?

Опитування: Чому БЮТ не хоче проведення дострокових виборів 7 грудня?

3%, 1 голос

3%, 1 голос

61%, 20 голосів

18%, 6 голосів

15%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

114.10.08, 09:35

Прохання коментувати результати свого голосування.

Користуючись нагодою, запрошую Вас до свого україномовного форуму: http://blog.i.ua/community/662/169786/

    214.10.08, 09:48

    Я думаю, що БЮТ хоче утримати Юлю на посаді, раз. І про всяк випадок таким чином піарить себе, добре знаючи, що ці вибори не популярні серед населення України, два. Бо Юлія Володимирівна ще та "Ліса Аліса"... Вона, до речі, продумує кожен свій крок, тут нічого взяти й нічого приховати...(Юля, мабуть, єдиний політик серед інших. ) Та мені здається, що їй потрібно нарешті визначитися з ким бути: з народом, чи з капіталістами. Настав такий момент - момент вибору

      Гість: B@rseG71

      314.10.08, 09:49Відповідь на 2 від TatianaR

      Я думаю, що БЮТ хоче утримати Юлю на посаді, раз. І про всяк випадок таким чином піарить себе, добре знаючи, що ці вибори не популярні серед населення України, два. Бо Юлія Володимирівна ще та "Ліса Аліса"... Вона, до речі, продумує кожен свій крок, тут нічого взяти й нічого приховати...(Юля, мабуть, єдиний політик серед інших. ) Та мені здається, що їй потрібно нарешті визначитися з ким бути: з народом, чи з капіталістами. Настав такий момент - момент виборумомент истины?

        414.10.08, 10:05Відповідь на 2 від TatianaR

        ...Та мені здається, що їй потрібно нарешті визначитися з ким бути: з народом, чи з капіталістами. Настав такий момент - момент вибору(важко зітхає) Хтось реально вірить що політикам є справа до народу і його проблем?

          514.10.08, 10:14Відповідь на 4 від Warge

          ...Та мені здається, що їй потрібно нарешті визначитися з ким бути: з народом, чи з капіталістами. Настав такий момент - момент вибору(важко зітхає) Хтось реально вірить що політикам є справа до народу і його проблем?Я вже не вірю

            614.10.08, 10:17Відповідь на 5 від Тарас Токар


            (важко зітхає) Хтось реально вірить що політикам є справа до народу і його проблем?
            Я вже не вірю
            Ласкаво просимо до реальності.

              714.10.08, 10:22Відповідь на 6 від Warge



              (важко зітхає) Хтось реально вірить що політикам є справа до народу і його проблем?
              Я вже не вірю
              Ласкаво просимо до реальності.
              я не кажу про те, що я вірю, якраз навпаки, я кажу, що Юлі для того, щоб отримати владу, потрібно вибирати... До речі, якщо вона не піде з народом, а з капіталістами українського пошибу, вона також утримається при владі...

                814.10.08, 12:00

                Потому что БЮТу как и народу они не нужны! Сейчас страну нужно выводить с кризиса, а не страдать такой фигней, которая ударит по Украине!

                  914.10.08, 12:50

                  хотів проголосувати, але відчуваю що є щось шосте. те, про що ми незгнаємо. найкращий час розпуску парламенту, це початок світової економічної кризи яка загрожує нашій державі. тільки так країну що почала пійматися можна добити до ручки.
                  в державі немає газу, а про це всі мовчать!!!!!!!!!!!!!!! SOS держустанови будуть без тепла

                    анонім

                    1014.10.08, 16:14

                    Бо вони не потрібні...Як Янукович не відомо чим займався,тільки не урядом,то Ющенко тихенько сидів... а тут тільки зайва трата грошей і так нічогісінько не зміниться

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна