хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

"Оп’ять двадцать п’ять..."

Скоро у нас вибори до Верховної Ради стануть щоденними... Набридли... Пропоную таки піти на вибори і обрати якусь ультра радикальну партію... Не пов’язану з бандитами чи корупцією...

Виникає нагальне питання:

А чи є така партія?

Друзі, коментуйте, не залишайтесь байдужими...

13

Коментарі

113.10.08, 16:44

"Свобода"???

    Гість: Belaz-kun

    213.10.08, 16:52

    Який я радий що мені не потрібно ходити на них...)

      313.10.08, 16:55Відповідь на 1 від Тарас Токар

      Якщо чесно, то я думаю про "Свободу"... (хоча мені не хочеться переходити на Харківський правопис, за який ратує Тягнибок ... бо тим правописом усе може й закінчитися) та , можливо, є щось радикальніше

        Гість: Х--м--а--р--а

        413.10.08, 16:55Відповідь на 1 від Тарас Токар

        "Свобода"??? Ні, проект Ахмеєтова. Відкидаємо. КУН?

          513.10.08, 16:58

          давай за зелёных, остальные все обоср..лись

            613.10.08, 17:00Відповідь на 2 від Гість: Belaz-kun

            ну, ми також можемо не піти... вже багато таких людей є... але мені здається, що треба в Парламент внести щось живіше, якийсь живий струмінь

              анонім

              713.10.08, 17:01Відповідь на 4 від Гість: Х--м--а--р--а

              "Свобода"???Ні, проект Ахмеєтова. Відкидаємо.З чого ти це взяв?

                Гість: Belaz-kun

                813.10.08, 17:03Відповідь на 6 від TatianaR

                Так, ходити треба.
                Ато **** країні....

                  913.10.08, 17:03Відповідь на 5 від риони

                  хороша ідея, та вони трохи, як на мене, інертні... У країні екологічна криза - а вони навіть пошепки не заявляють про це.... Якби вони були активніші, можна було б їх підтримати

                    1013.10.08, 17:06Відповідь на 6 від TatianaR

                    ну, ми також можемо не піти... вже багато таких людей є... але мені здається, що треба в Парламент внести щось живіше, якийсь живий струміньголосуй не голосуй, все-равно получишь .... шайбу, шайбу уже не первые выборы такое ощущение, что сколько бы я туда не ходил, как бы не агитировал сходить всем обязательно и проголосовать - все-равно на манеже одни и теже, как бы я был рад, чтобы нашелся настоящий революционер, который бы не просто прикрывался лозунгами, а захватил бы власть, и расправился со всеми(всех поголовно) кто сейчас разваливают и грабят последнее что еще не успели разграбить... но такое бывает только в сказках... кого выбрать) что-нибудь придумаю, пусть терь за 50 дней мне программы блоков попробуют донести

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна