хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Це ж не патріота (Сашу Білого) мєнтовським кодляком завалити

Депутат Лозовий втік від Генпрокурора наче колобок (ФОТО)
Наталія Світанок 01 серпня 2015, 16:54
 674
Депутат Лозовий втік від Генпрокурора наче колобок (ФОТО)


Народний депутат від «Радикальної партії» Андрій Лозовий, якого Генпрокуратура хоче притягнути до кримінальної відповідальності, без проблем виїхав за межі України.


Про це політик повідомив у соцмережі, новину передає «Преса України».

«Я від діда утік, і від баби утік, і від Генпрокурора утік… На морі. Сумую за рідним краєм і їм цукерки на березі (не липецькі)», - пише Лозовий.

Судячи зі слів депутата, він безперешкодно перетнув український кордон.

«Петро Олексійович, ваші посіпаки недопрацьовують», - дорікає президенту нардеп.

«А ще у мене з собою хороше "пляжне" чтиво - цікаві документи про незаконний бізнес вашої команди з московськими окупантами. Скоро буде багато цікавих текстів із фактами», - інтригуючи додає Лозовий.


Нагадаємо, генеральний прокурор України Віктор Шокін направив до парламенту подання на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Андрія Лозового. За словами політика, подання проти нього обґрунтовано «сфабрикованою справою», буцімто він побив селищного голову Коцюбинського.

6

Коментарі

11.08.15, 18:48

Народний депутат України є недоторканою особою за Конституцією доти, доки ВРУ не дала більшістю понад 226 голосів на його арешт та притягнення до відповідальності, тому тут смішно когось звинувачувати з силовиків України. що нардепи безперешкодно виїжджають за кордон.

    21.08.15, 18:49

    До речі, гарна світлина моря.

      31.08.15, 18:53

      Ще хотів би знати я, де був отой Саша Белий-Музиченко 20 лютого 2014 р. зі своїм автоматом? Коли безбройну Небесну сотню розстрілювали на Інститутській. Ховався десь в цей час, великий патріот бабла.

        41.08.15, 20:21Відповідь на 3 від Богдан Бо

        Пане, за свої слова порібно відповідати.

          51.08.15, 20:43Відповідь на 4 від Мольфар

          А ви їх спростуйте, а тоді погрожуйте. А навпаки означає, що я правий, тому тим більше не погрожуйте.

            61.08.15, 20:48Відповідь на 3 від Богдан Бо

            Пане, пиздоболами у моєму рідному селі називають тих, хто розповсюджує завідомо брехливі дані. Ви, пане пиздобол. Ігор мосійчук смерті якого ви такраділи живий і здоровий. Ось інфа із його ФБ.

            Ігор Мосійчук
            27 хв ·
            Сьогодні Президент Петро Порошенко заявив про створення дорожньої карти по поверненню Криму.
            Бачив я сьогодні цю дорожню карту, і Ви можете побачити на фото. Десятки сотень фур з продуктами харчування, будматеріалами та іншими речами широкого вжитку, щодня перетинають лінію протистояння між російськими окупаційними військами та нашими українськими прикордонниками. Робиться це все з відома митниці, яка надає дозволи на вивіз в окупований Крим цих товарів. Митниці і Голови Хер...
            Показати більше...
            — разом із Olexandr Dovgy та 5 others.
            Світлина від Ігора Мосійчука.
            86 вподобан

              71.08.15, 20:56Відповідь на 6 від Мольфар

              Я радий, якщо це так. За що купив - за те продав. Сам не придумав. http://oppps.ru/skonchalsya-igor-mosijchuk-deputat-verxovnoj-rady-ukrainy.html
              Напевно від вас заразився отим пиздаболізмом - треба менше контактувати. однако.

                82.08.15, 08:29Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Ви скоро залишитеся на сайті в ізоляції. Вас вже стороняться навіть ті, хто був у друзях стільки років.

                  92.08.15, 10:24

                  Ну то, що ВЧАСНО втік від рук Петюні = МОЛОДЕЦЬ!
                  А ось на це
                  ***цікаві документи про незаконний бізнес вашої команди з московськими окупантами. Скоро буде багато цікавих текстів із фактами*** = ЧЕКАЄМО!!!

                    102.08.15, 12:34Відповідь на 7 від Богдан Бо

                    Тобто, ви пане не брехун ? Ви розповсюджувач брехні!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна