хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Для того, хто називає патріотів придурками і не тільки...

"Нормандська четвірка" шукає, як вивести українських військових з ШирокиногоП'ятниця, 24 липня 2015, 08:27





Лідери країн "Нормандської четвірки" у ході телефонної розмови попросили до 3



 серпня знайти рішення для заміни українських військ в Широкиному


 спостерігачами ОБСЄ.

Про це повідомили в комюніке Єлисейського палацу, передає"Інтерфакс-Україна".

Знайти таке рішення мають Спемоніторингова місія ОБСЄ та експерти Спільного центру з контролю і координації припинення вогню.

"Що стосується Широкиного, чотири лідери взяли до відома відведення сепаратистських сил і попросили СММ і СЦКК знайти до 3 серпня практичні рішення про виведення українських військ і встановлення СММ ОБСЄ", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, лідери чотирьох країн звернули увагу на досягнуті в Мінську домовленості про відведення танків і легкої артилерії на 15 км з кожного боку від лінії зіткнення і висловили бажання якнайшвидшого їх підписання.

Як відомо, раніше бойовики вийшли із Широкиного і облаштували позиції неподалік від нього.

Ідею створити спостережний пункт СММ ОБСЄ в Широкиномуобговорюют давно.

3

Коментарі

Гість: ольга48

125.07.15, 08:07

Чому б цим лідерам не взяти до уваги пропозиції хлопців, які тримають сектор М? Чому ведуться на пропозиції заколотників?. Україна "сита" дамбасом.

    225.07.15, 12:14

    Є за мною така риса: всі патріотів хуйловської РФ я називаю придурками і урками, а різних псевдо-патріотів і провокаторів типу Олега Ляшка чи "Правого сектору" в Закарпатті чи хто тільки паплюжить Україну в Інтернеті - я називаю суками і гнидами.

      326.07.15, 08:10Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Дякую, знатиму як до Вас потрібно звертатися