хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Чи проукраїнська влада в Україні?

Генштаб саботує розслідування втрат ЗСУ під Дебальцевим, - «Самопоміч»
Суспільство — Роман Ганкевич, сьогодні, 18:121020

Зруйнована військова техніка на вулицях Дебальцевого

Депутати фракції «Самопоміч» Семен Семенченко і Тарас Пастух заявили, що діяльність робочої групи з вивчення причин трагедії у Дебальцевому саботовано, а винних у значних людських втратах та здачі техніки – до нині не встановлено.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби політсили.

За словами Тараса Пастуха, робоча група у повному складі не змогла жодного разу зустрітися з начальником Геншатбу Віктором Муженком і не отримала від Генштабу матеріалів для належного розслідування справи.

Усі терміни, відведені профільним комітетом для звіту, давно порушені.

«Проблема в тому, що у нас лишається лише один парламентський тиждень до літніх канікул Верховної Ради. Якщо до 15 липня звіту не буде – ми не почуємо його раніше осені», – констатував депутат.

Семенченко, своєю чергою, зауважив, що ситуація, коли впродовж чотирьох місяців Комітет не може встановити причини загибелі українських воїнів і здачі територій на Донбасі, є загрозою для національної безпеки України.

Парламентарі також наголосили на тому, що розслідування інших військових трагедій, таких як Іловайський котел, ДАП, та катастрофа Іл-76, не відбувається належним чином.

Якщ
6

Коментарі

14.07.15, 09:40

***діяльність робочої групи з вивчення причин трагедії у Дебальцевому саботовано, а винних у значних людських втратах та здачі техніки – до нині не встановлено***
Невже у тій групі ВСІ настільки ДУРНІ, що хочуть почути від самого ВИНУВАТЦЯ трагедії, Муженка-Іловайського, якісь дані про "доблестних ГенШтабістів"?!!
Це ж означає, що відразу треба КОЛЕКТИВНО ВЕСЬ ГенШтаб СТАВИТИ ДО СТІНКИ!

    24.07.15, 11:43Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    А кого вместо них в теплые кресла? И что дальше? Новое Дебальцево? Я В Муженко знаю еще по Ираку, толковый мужик и честь не просрал. Чего не могу сказать про других участников выше описанного.

      34.07.15, 11:58Відповідь на 2 від Федоткин

      По ділах їх судіть про них!

      Що славного устиг зробити пан Муженко?

        44.07.15, 12:24Відповідь на 3 від Характерник+

        Много чего. Поговорите с офицерами ЗСУ участниками АТО . Зайдите на фейсбук к Бирюкову, и там пообщайтесь на форуме.

          54.07.15, 12:33Відповідь на 2 від Федоткин

          Я В Муженко знаю еще по Ираку, толковый мужик и честь не просрал. Чего не могу сказать про других участников выше описанного.Не знаю, КТО и КАК командовал ИРАКСКИМИ событиями...- НО ИЛОВАЙСКИЙ КОТЕЛ ПОКАЗАЛ, КАК конкретно Муженко может командовать...
          ---
          Ты уже дома?

            64.07.15, 12:42Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Да, уже привезли все отлично! Богдан, я много не могу рассказать, но Виктор в данном раскладе как мы с тобой, заложники ситуации.

              74.07.15, 12:49Відповідь на 6 від Федоткин

              Да, уже привезли все отлично! Богдан, я много не могу рассказать, но Виктор в данном раскладе как мы с тобой, заложники ситуации.Да я понимаю, что в ЖИДО-ГенШтабе можно только ИСПОЛНЯТЬ команды ЖИДОВ!
              Типа "с кем поведешься - от того и наберешься!".
              А команда у них пока ОДНА:

              Если еврей имеет власть – то он должен ОТКРЫТО убивать гоев
              Если еврей не имеет власти – он это должен делать ТАЙНО
              \АrbaTur. Jore deach 4,158; f.35,5;-chosch.Ham.f.138,1,2\

                84.07.15, 13:17Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                Промолчу!

                  94.07.15, 13:26Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                  http://www.srubidom.com/viewtopic.php?p=728

                    104.07.15, 13:53Відповідь на 8 від Федоткин

                    Промолчу!Иногда именно МОЛЧАНИЕ - красноречивее тісяч слов!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна