хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Кобзар Т.Г.Шевченко - Стоїть в селі Суботові

Кобзар Т.Г.Шевченко

Тарас ШЕВЧЕНКО

***

Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився. Мир душі твоїй, Богдане! Не так воно стало; Москалики, що заздріли, То все очухрали. Могили вже розривають Та грошей шукають, Льохи твої розкопують Та тебе ж і лають, Що й за труди не находять! Отак-то, Богдане! Занапастив єси вбогу Сироту Украйну! За те ж тобі така й дяка. Церков-домовину Нема кому полагодить!! На тій Україні, На тій самій, що з тобою Ляха задавила! Байстрюки Єкатерини Сараною сіли. Отаке-то, Зіновію, Олексіїв друже! Ти все оддав приятелям, А їм і байдуже. Кажуть, бачиш, що все то те Таки й було наше, Що вони тілько наймали Татарам на пашу Та полякам... Може, й справді! Нехай і так буде! Так сміються ж з України Стороннії люди! Не смійтеся, чужі люде! Церков-домовина Розвалиться... і з-під неї Встане Україна . І розвіє тьму неволі, Світ правди засвітить, І помоляться на волі Невольничі діти!..

21 октября 1845.

27

Коментарі

Гість: Фенікс Крі

17.10.08, 20:39

Ох згадую як вчив: Мені 13тий менало. Так далі першого чотиристища і не пішов. Ще один такий вір невивченний був: гимн Радянського союзу. До чого б це???

    27.10.08, 20:41Відповідь на 1 від Гість: Фенікс Крі

    Ох згадую як вчив: Мені 13тий менало. Так далі першого чотиристища і не пішов. Ще один такий вір невивченний був: гимн Радянського союзу. До чого б це???ябиш то я знав

      Гість: Фенікс Крі

      37.10.08, 20:44Відповідь на 2 від YriiL

      Ох згадую як вчив: Мені 13тий менало. Так далі першого чотиристища і не пішов. Ще один такий вір невивченний був: гимн Радянського союзу. До чого б це???ябиш то я знав Повинен! Ти ж бог Сонця

        47.10.08, 20:45Відповідь на 3 від Гість: Фенікс Крі

        та мені до Бога як до москви рачки

          Гість: Фенікс Крі

          57.10.08, 20:51Відповідь на 4 від YriiL

          та мені до Бога як до москви рачкиНе так вже і далеко. Три чотири роки з перервами на обід

            67.10.08, 20:54Відповідь на 5 від Гість: Фенікс Крі

            та мені до Бога як до москви рачкиНе так вже і далеко. Три чотири роки з перервами на обідні дякую залишусь простим смертним

              77.10.08, 22:13

                87.10.08, 22:15

                доборолась Україна до самого краю,
                гірше ляха свої діти її обдирають

                  97.10.08, 22:15

                  ... ще зараз в ціні, як кажуть...

                    107.10.08, 22:37Відповідь на 8 від Панча Шила

                    так то так

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна