хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

І, ще по темі колаборантів

Силовики «зливають» бойовикам «ДНР» списки батальйонів - Малихін
Олег Мисько 21 квітня 2015, 19:51
 1019
Силовики «зливають» бойовикам «ДНР» списки батальйонів - Малихін


Снайпер із батальйону «Торнадо» Денис Малихін заявив, що зрадники у рядах МВС зливають бойовикам «ДНР» списки батальйонів, які воюють на Донбасі.

Про це він написав на своїй сторінці соцмережі, новину передає «Преса України».    

«Ні, ну це вже край!!! Я чекав багато, але такого... Не знаю, за що ми стояли на Майдані, але не за такий ніж в спину точно. Вчора в мережУ попали списки учасників батальону «Шахтарськ», нині «Торнадо». Причому - то був явний злив з архівів МВС, там явно щур і не один. Я вже не можу мовчати», - написав він.

Малихін зазначає, що дана інформація була лише у відділку де вони отримували посвідчення.

«Подивіться на моє фото до цього поста, а також фотки за посиланням - їх нам не давали на руки, їх робили у відділку, на посвідчення. Це архівні картки МВС. А ось посилання на сайт «ДНР», де вся та красота», - констатує Малихін.

Нагадаємо, що представники Генпрокуратури повідомили, що першому заступнику командира авіаескадрильї Нацгвардії висунуто підозру в передачі таємних даних бойовикам «ДНР». 

Читайте також:

18

Коментарі

121.04.15, 21:28

ДАЙ скорше БОГ щоб всі РАШОгади і всі імперКаганМасонЖИДОзапроданці разом з Антихристом Путлером були злиті на ВІКИ ВІЧНІ як лайно в унітазі http://video.i.ua/user/4400999/55777/436152/ Гляньте наше відео " ПРОРОЦТВ УПА" де в кінці є інфа як у Львові гавкають лжепатріоти проти Бандери і нашого синежовтого Державного Стягу УКРАЇНИ ! Там є стаття Ігоря КАГАНця " Як бандерівці знищили УПА" написана під проводом москальської ФСБ ! ПОВНА фальсифікація фактів, але з правдими іменами. Тобто історичні імена правильні - події, факти, історія - ФАЛЬСИФІКАТ ! Біда в ЩОДЕННІЙ фальсифікації ІСТОРІЇ й подій через ожидивлені ЗМІ ! ВСЬОГО КРАЩОГО й БОЖОГО СПАСЕННЯ на многая благая літ ВАМ й нашим воінам захисникам і всім божим НАШИМ людям ! Щасливо ! Слава Україні!

    221.04.15, 21:29

    ДАЙ скорше БОГ щоб всі РАШОгади і всі імперКаганМасонЖИДОзапроданці разом з Антихристом Путлером були злиті на ВІКИ ВІЧНІ як лайно в унітазі http://video.i.ua/user/4400999/55777/436152/ Гляньте наше відео " ПРОРОЦТВ УПА" де в кінці є інфа як у Львові гавкають лжепатріоти проти Бандери і нашого синежовтого Державного Стягу УКРАЇНИ ! Там є стаття Ігоря КАГАНця " Як бандерівці знищили УПА" написана під проводом москальської ФСБ ! ПОВНА фальсифікація фактів, але з правдими іменами. Тобто історичні імена правильні - події, факти, історія - ФАЛЬСИФІКАТ ! Біда в ЩОДЕННІЙ фальсифікації ІСТОРІЇ й подій через ожидивлені ЗМІ ! ВСЬОГО КРАЩОГО й БОЖОГО СПАСЕННЯ на многая благая літ ВАМ й нашим воінам захисникам і всім божим НАШИМ людям ! Щасливо ! Слава Україні!*ua_flag

      321.04.15, 21:48

      Я завжди казав про це...
      САМА ГНИЛЬ УКРАЇНИ = сидить у її ЖИДО-ВЕРХАХ!

        422.04.15, 09:28

        Гниль, яку треба відсікати розпеченим заалізом.

          522.04.15, 17:02

          ну сучари

            622.04.15, 19:06

            БОже, коли ж ти покараєш зрадників
            ТРимайтесь хлопці

              723.04.15, 04:25