хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Одесу-маму не зломити!

9

Коментарі

131.03.15, 15:38

Катерину то суд оставил в Одессе...і що?

    231.03.15, 15:38

    Правильно! Не согласных - сжечь!) Опыт имеется!вата підтягнулася....

      331.03.15, 15:40

      Катерину то суд оставил в Одессе...і що?так я и говорю... не сломать Одессу мать... а ти що - вже якийсь новий? Геть свіженький?

        431.03.15, 15:42

        Правильно! Не согласных - сжечь!) Опыт имеется!вата підтягнулася....Ага, и мне гореть?)рабів до раю не пускають! Горітимеш, як час прийде.

          531.03.15, 15:53

          Катерину то суд оставил в Одессе...і що?так я и говорю... не сломать Одессу мать... а ти що - вже якийсь новий? Геть свіженький?дырочки старенькие...

            631.03.15, 15:53

            Правильно! Не согласных - сжечь!) Опыт имеется!вата підтягнулася....Ага, и мне гореть?)рабів до раю не пускають! Горітимеш, як час прийде.По-другому в Одессе и не бывает) Я знаю... одеська вата?

              731.03.15, 15:57

              Правильно! Не согласных - сжечь!) Опыт имеется!вата підтягнулася....Ага, и мне гореть?)рабів до раю не пускають! Горітимеш, як час прийде.По-другому в Одессе и не бывает) Я знаю... одеська вата?Ну меня вроде еще не сожгли, поэтому явно не Одесская)звідки тоді так впевнений про Одесу?

                831.03.15, 16:08

                хотите посмеяться?

                В Кремле недовольны тем, как прошла зима в Украине.

                Следующий отопительный сезон в Украине будет сложнее предыдущего, потому что Россия постарается его сорвать.

                Таково общее мнение нескольких участников Национального Экспертного Форума, который в Киеве организовал Институт Горшенина...
                ну будем бачити... Дурень думкою багатіє. До наступного опалювального сезону не всі керівники раші доживуть.

                  931.03.15, 16:18

                  Дооооо... Нинішній українській владі це було так зручно...

                  Що там ще в тємніках прислали? Пиши вже в один кам все

                    1031.03.15, 16:27

                    не перекручуй! це ти сказав, що він сказав

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна