хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Російська мова на службі українофобії

Мені подобаються росіяни тим, що вони напрочуд твердо усвідомлюють себе росіянами, на відміну від нас, українців!!! Ми ладні чуби один одному видерти, щоб російська стала державною, попри всяку логіку...Росіяни ні за що б не допустили, щоб українська в Росії стала державною! Вони будуть стояти на смерть за свой язык.

Я не розумію нас, українців, якщо ми майже всі знаємо українську мову, чому розмовляємо російською, обстоюємо права російської мови в Україні? Ми що соромимось української, соромимось, що ми українці?

 

28

Коментарі

126.09.08, 11:29

Я знаю, яка мова заслуговує стати другою державною. Але це не російська...

    226.09.08, 11:32Відповідь на 1 від Тарас Токар

    Цікаво? яка?

      Гість: Amicus

      326.09.08, 11:33

      хто соромится той не розмовляє. справа в тому, що, той совєцкий рижим зробив все! щоб знищити в нас українців, перетворити в недоруських і в недоукраїнців, та кбуло набагато краще і легче керувати стадом ніж народом!

        Гість: mujlan

        426.09.08, 11:38Відповідь на 3 від Гість: Amicus

        в каком полку служили?

          526.09.08, 11:40

          нащо ж так, чому саме соромимось? З чого Ви вирішили що майже всі вільно спілкуються українською??? Мене завжди дивували різного роду соціальні опитування.. А ніхто не міркував про те, що вони проводяться (якщо взагалі проводяться) як правило у той час доби, коли більша частина населення ПРАЦЮЄ! в той же час, як не парадоксально, я більш ніж впевнений що працююча вества населення "не досить добре" розуміється на українькій - по перше - вони її не вивчали, по-друге - в роботі не застосовують, по-третє - в побуту також.. тож звідки така впевненість про рівень володіння мовою??? Та й взагалі-то, в залежності від верстви населення, спілкуються тією мовою, якою легше, або тією, до якої лежить душа. Напиклад особисто в моєму випадку - це Російська -))

            626.09.08, 11:41Відповідь на 3 від Гість: Amicus

            Але ж сов. влади давно немає... багато хто з цих людей виросли за незалежності... Та й кожна людина має розуміти, що нею маніпулюють кожного разу ставлячи на порядок денний оте "зачароване мовне питання"....
            Я думаю, жоден із тих людей, що ратують за російську в Україні, не поїде, скажімо, в Англію й не буде там виступати щодо прав російської в Англії, він змириться з тим, що там розмовляють англійською.

              726.09.08, 11:42

              Мы изначально родились все в СССР))) и если кто-то там говорил по английски, то и сегодня он разговаривает так

                826.09.08, 11:44Відповідь на 5 від Odin

                нащо ж так, чому саме соромимось? З чого Ви вирішили що майже всі вільно спілкуються українською??? Мене завжди дивували різного роду соціальні опитування.. А ніхто не міркував про те, що вони проводяться (якщо взагалі проводяться) як правило у той час доби, коли більша частина населення ПРАЦЮЄ! в той же час, як не парадоксально, я більш ніж впевнений що працююча вества населення "не досить добре" розуміється на українькій - по перше - вони її не вивчали, по-друге - в роботі не застосовують, по-третє - в побуту також.. тож звідки така впевненість про рівень володіння мовою??? Та й взагалі-то, в залежності від верстви населення, спілкуються тією мовою, якою легше, або тією, до якої лежить душа. Напиклад особисто в моєму випадку - це Російська -))В моєму випадку - це українська

                  926.09.08, 11:46

                  ваша зацикленность на россии очень похожа на манию
                  для большинства украинцев русский язык родной и они отстаивают своё право на него, неужели так много ума надо чтобы понять это...

                    1026.09.08, 11:47Відповідь на 8 від TatianaR

                    p.s. А міркую я про те, що хтось знає українську, за національністю є українець, живе в Україні і обстоює державні права російської мови з коментарів учасників наших розмов. Тільки і того... Нічого голослівного

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      28
                      попередня
                      наступна