хочу сюди!
 

Vika

51 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 46-50 років

прикольні пам’ятники України

Цікаві пам’ятники, які варто побачити своїми очима.

Після здобуття Україною незалежності скульптори нарешті змогли вдихнути на повні груди і творити, не обмежуючи себе в сюжетах і способах виконання. Поруч зі старими радянськими пам’ятниками, вулиці міст заполонили наповнені енергією, нестандартні, іноді досить кумедні і безглузді монументи.

Пропонуємо ознайомитись з сучасною творчістю наших скульпторів, чиї роботи ви можете зустріти і на вулицях свого рідного міста.

Пам’ятник водопровідникові в Черкасах

Скульптор Владислав Демйон створив цей монумент на честь 90-річчя місцевого «Водоканалу». Для виготовлення пам’ятника переплавили 26 старих чавунних труб. До речі, у цього водопровідника навіть є ім’я. Його звуть Дядя Вася.

Бердянськ. Жаба, яка душить
Цей 250-тикілограмовий бронзовий монумент встановлено в Бердянську. Він – втілення однієї з найпоширеніших серед людей вад: жадібності та заздрості. Цей порок зображений у вигляді жаби, обвішаної золотими прикрасами, мобільними телефонами та грошима. Ідея створення пам’ятника належить колишньому меру Бердянська, Валерію Баранову. А виконав його Микола Мироненко на гроші місцевих меценатів. 

Київ. Пам’ятник Літаюча корова

Один з найкумедніших пам’ятників столиці встановили в 2009 році. Зібраний він з різних підручних засобів: одноразових виделок, дроту і дерева. Виконав цю композицію відомий український скульптор Костянтин Скретуцький. Зустрітися з сонечком можна на вулиці Олеся Гончара.

 

Миргород. Свиня у калюжі

На Полтавщині взагалі свиней обожнюють. На території області розмістилося 6 скульптур, зроблених на честь цієї тварини. Але цю свинку створили зовсім не на честь нашого улюбленого сала. 13-тирічний учень школи прикладного мистецтва хотів своєю роботою нагадати людям, що зовсім не обов’язково вести себе як свині.

 

Пам’ятник галушок у Полтаві

Галушки з давніх давен займали центральне місце на столі української родини. З часом вони стали символом сімейного благополуччя і достатку. Увічнити це народне блюдо вирішили мешканці Полтави. А приурочили його відкриття до дня народження Миколи Гоголя, який не раз згадував галушки у своїх творах. Щороку біля монумента проходить свято полтавської галушки.

http://hronika.info/

12

Коментарі

113.03.15, 22:24

.... еще памятник огурцу в Нежине стоило бы добавить..))