хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Більше, ніж фото.

Український Воїн...
Розкажи йому, як тобі погано від того, що в маркетах на пару гривень ціни піднялися!

33

Коментарі

Гість: зпалив москву

11.03.15, 05:02

сорочка з Америки від якогось BRUNO - 45 доларів. Про ціни військового спорядження краще з-закордонному ворогу не знати

    21.03.15, 05:15

    1. Пробачте, що зайшов. Це сталося випадково. А, коли прочитав текст, то зрозумів, що мінпест-ць відпочиває. Яка маніпуляція! Ніхто б і уваги не звернув на здорожчання (хоча по деяких товарах воно сягнуло 4-крат), якби не повідомлення про мільярдні крадіжки.
    2. А, ось те, чого Ви так не любите - посилання
    https://www.youtube.com/watch?v=B8PnHtX2TXc&feature=youtu.be
    Його теж захищає цей воїн. І десятки тисяч інших
    3. Не здорожчання чи страх загибелі пригнічує українців. На майдані вони це продемонстрували. Їх пригнічує інше. В тому числі і Ваша маніпуляція.

      31.03.15, 09:19Відповідь на 2 від Poroshenko

      З кимось пан мене сплутав.
      1. Пробачаю. Так і бути. Які саме продукти здорожчали в 4 рази? Я реально не знаю, бо по продуктових маркетах днів 10 не ходила. Безин, що закуповується за долари, здорожчав всього вдвічі. А що з продуктів у 4??
      2. Ви знову неправі - якраз лінки я люблю. На зрозуміла, яке відношення має та тварь до мого поста.
      3. Хто дав вам право говорити від імені всіх українців?

        41.03.15, 09:35Відповідь на 3 від Міс Марпл

        я бачу що ви не дивитесь тв не читаєте газет і навіть не знаєте що відбувається в столиці. я не говорю від імені всіх українців але й не згоден з тим текстом що ви нашкрябали зверху. Певні труднощі з призовом показують, що багато громадян не такі оптимістичні, як ви. Я багатьох "патріотів" тут називаю ватніками. От, як Ви. Чи зрозумієте? Думаю, що ні. Тому будуть у нас труднощі. Повторю: народ України довів, що заради країни готовий не те, що не скаржитись на здорожчання, а віддати останнє заради країни. Тілько вони не пишуть того, що Ви. Єдине, чого вони не розуміють, як може бути те, що ще має місце в деяких місцях.

          51.03.15, 09:44Відповідь на 4 від Poroshenko

          бла-бла, купа води, нічого конкретно...
          Прийшли у мій блог сваритися? То підете геть!

            61.03.15, 10:08Відповідь на 5 від Міс Марпл

            я власне (якби там стояв ваш нік ) і не зайшов би. Але, в чому ви звинувачуєте українців? Де ви бачили нарікання на здорожчання? Чи це не українці, спільно з волонтерами, відстоюють країну? Чи це не за їхній кошт купують і їжу, і амуніцію, і інше для зони АТО? А, от на інші речі нарікання є. І, щоб ті речі, за які українці нарікають, зліквідувати, кошти не потрібні. Тільки бажання. А, те моє бла-бла, якщо його не викорінювати, принесе багато неприємностей. Дякую за змістовну дискусію. Дасть Бог більше не доведеться.
            п. с. Ватнік - це дуже складне визначення. І, якщо придивитись ближче, деяки записні патріоти більші ватніки, ніж деякі з тих, кого так називають

              71.03.15, 10:37Відповідь на 6 від Poroshenko

              Не треба писати від імені українців (ніхто то право не надавав), відповідайте конкретно за себе. Кам 2 п.1. Чекаю на приклади, бажано з лінками. Я розумію, що з такою авкою важко бути мужчиною, але прийдеться, якщо вже зареєстрували чоловічий нік.
              Не буде доводів - підете в ігнор, вже давно слідкую за вашими провокативними діями в моєму та інших блогах.

                81.03.15, 10:50Відповідь на 7 від Міс Марпл

                1 Я не пишу від імені всіх українців.Я констатую факти: жодного факту невдоволення українців здорожчанням не було. А, от факти критки за інші речі - були. Але, для цього потрібно читати і дивитись. І не бути ватником. Це ви написали (незрозуміло чому), що українцям в чомусь повинно бути соромно. На мій погляд, це вам повинно бути соромно за те, що ви тут написали.
                2. Лінків в мережі повно. Читайте. Букви знаєте.
                3. Дам ще один лінк (претензії за правдивість інфо до видання), кому потрібно подивитись в очі.
                http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/27/7059969/
                4. Забаньте. Буду радий. Якщо не зробите - я це зроблю сам. Ви - ватнік.

                  91.03.15, 11:01Відповідь на 8 від Poroshenko

                  Я не розумію, чому ви весь час тут вставляєте лінки про судову систему.
                  Про здорожчання інфи нема.
                  Обіцянку виконую.

                    101.03.15, 13:45

                    понимаешь....дело в этом...они ведь там рискуют не для того,Что бы нас тут обворовывали ..не надо быть баранами и верить безгранично власти ..надо думать и видеть .а не верить .как идиоты ....и орать ...пусть решают - мы потерпим!!! Всем фанатам- предполагаю всем фанатам зайти в мой альбом http://photo.i.ua/user/3411136/431252/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна