хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

москальським окупантам українські скотомогильники

Свіжі російській трупи на українських полях (ФОТО) +18
Саша Казимирский 30 січня 2015, 11:06
 2621  4
Свіжі російській трупи на українських полях (ФОТО) +18


Запеклі бої між Збройними силами України та підрозділами російських військ на Сході України біля Дебальцевого призводять до численних втрат окупантів.

Пропонуємо читачам „Преси України” невеличкий фотозвіт одного українського військовослужбовця, який зафіксував десятки трупів російських військових на полі бою.

Свій допис у соціальній мережі він назвав просто, але зі смаком: „Хто з мечем до нас прийде, той від меча і загине”.

На нищерозміщених фотографіях – виключно громадяни Російської Федерації.

Також Збройні сили України поповнилися новими російськими трофеями.

Ними стали абсолютно нові російські автомати „Корди”. Українські бійці відзначають, що вони ще навіть у заводській змазці і дякують за них вбитим росіянам: якомусь "Змію" и "Зимі".

Варто відзначити, що тексти у нагрудних жетонах у цих двох загарбниках виконано у так званому готичному стилі з відповідним шрифтом, який також широко використовувався у нацистській Німеччині.

Нагадаємо читачам „Преси України”, що батьки загиблого на Донбасі російського найманця Михайла Урсола, який родом з Ханти-Мансійського автономного округу, назбиравши у сусідів і знайомих грошей, виїхали в Донецьк забрати тіло свого недбайливого сина.

Російський терорист, якого було 28 років, приїхав на Донбас кілька місяців тому і вступив на «службу» в один з батальйонів «донецької народної республіки».

Відомо навіть, що терорист Михайло Урсол «дослужився» навіть до посади «заступника командира роти».

Але йому, як і багатьом його «товаришам по службі», не пощастило: він був убитий 22 січня 2015 року біля Горлівки, коли разом з іншими найманцями потрапили в засідку Збройних сил України і були повністю знищені.

У вже мертвого прихильника «російського світу» залишилися невтішна дружина й восьмирічна донька.

 

Читайте також:

20

Коментарі

130.01.15, 17:02

И ни кто не узнает где могилка твоя смерть рашиским окупантам

    230.01.15, 19:08

    Колорадські жуки не знали що зимою можна замерзнути

      330.01.15, 20:26

      Жахлива смерть загарбників

        430.01.15, 20:52

        Туристи вийшли з Ханти-Мансійська та випадково заблукали.Буває.

          анонім

          530.01.15, 22:09

          Страшно... Вони ж могли бути людьми, а стали вбивцями. А тут двох думок і бути не може : СОБАЦІ, СОБАЧЕ!!!!

            630.01.15, 22:35

            Що шукали, те знайшли. Мета досягнута.

              731.01.15, 12:09Відповідь на 5 від анонім

              Страшно... Вони ж могли бути людьми, а стали вбивцями. А тут двох думок і бути не може : СОБАЦІ, СОБАЧЕ!!!!

                831.01.15, 12:22

                Чогось їх взагалі мені не шкода

                  931.01.15, 23:10Відповідь на 8 від Yura-L

                  Чогось їх взагалі мені не шкодазагарбника не потрібно жаліти,його потрібно знищувати,що наші хлопці і зробили.

                    101.02.15, 00:43Відповідь на 9 від Korsar-K

                    Чогось їх взагалі мені не шкодазагарбника не потрібно жаліти,його потрібно знищувати,що наші хлопці і зробили.так і я про це ж

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна