хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Вакарчук вважає що він - лише перша ластівка



Продовження теми. Початок тут.

Депутат Верховної Ради від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Святослав ВАКАРЧУК вважає, що його заява про складення депутатських повноважень стане лише «першою ластівкою».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

Відповідаючи на запитання журналістів, С.ВАКАРЧУК сказав, що він є оптимістом і вірить, що все краще в України - попереду.

Разом з тим він зазначив, що нинішній політичний процес зайшов у глухий кут. У зв’язку з цим С.ВАКАРЧУК висловив думку, що абсурдність сьогоднішньої політичної ситуації скоро стане очевидною для багатьох політиків і депутатів, і «моє рішення стане лише першою ластівкою».

Він зазначив, що парламент і, особливо, спілкування з виборцями дали йому великий досвід. Однак, за словами С.ВАКАРЧУКА, політична боротьба стала самодостатньою, вона втратила будь-яку мету і стала «боротьбою заради боротьби». С.ВАКАРЧУК сказав, що в таких умовах не хоче продовжувати політичну діяльність.

«Я не наймався блокувати трибуну і забирати картки», - додав С.ВАКАРЧУК.

Майдан.
16

Коментарі

112.09.08, 13:59

З одного боку правильно.
А з другого - він хоче щось особисто змінювати в цій країні? Якщо "так", то тоді яким чином?

    212.09.08, 14:15Відповідь на 1 від Тарас Токар

    тема
    Але мене в співтовариство візьми...

      312.09.08, 14:19Відповідь на 2 від Hang_MAN

      розвивай українську тематику - тоді візьмемо

        Гість: Гаутама

        412.09.08, 14:30

        нехай співає, це в нього краще виходить

          анонім

          512.09.08, 14:35Відповідь на 4 від Гість: Гаутама

          нехай співає, це в нього краще виходитьтак думає більшість громадян

            анонім

            612.09.08, 14:35Відповідь на 1 від Тарас Токар

            Своєю творчістю.

              712.09.08, 14:35Відповідь на 1 від Тарас Токар

              З одного боку правильно.
              А з другого - він хоче щось особисто змінювати в цій країні? Якщо "так", то тоді яким чином?
              Думаю, Вакарчук усвідомлює, що його погляди дуже відрізняються від поглядів тих, хто зараз знаходиться у Парламенті, та й існує певна фракційна політика, яка, очевидно, не збігається з поглядами співака
              Тому, на мій погляд, зараз якраз час формувати силу, яка б відображала інтереси виборців, а не певних кланів, які не можуть знайти спільної мови

                анонім

                812.09.08, 14:35

                  анонім

                  912.09.08, 14:37Відповідь на 7 від TatianaR

                  З одного боку правильно.
                  А з другого - він хоче щось особисто змінювати в цій країні? Якщо "так", то тоді яким чином?
                  Думаю, Вакарчук усвідомлює, що його погляди дуже відрізняються від поглядів тих, хто зараз знаходиться у Парламенті, та й існує певна фракційна політика, яка, очевидно, не збігається з поглядами співака
                  Тому, на мій погляд, зараз якраз час формувати силу, яка б відображала інтереси виборців, а не певних кланів, які не можуть знайти спільної мови
                  початку формування такої сили ще немає

                    1012.09.08, 14:47Відповідь на 9 від анонім

                    "початку формування такої сили ще немає"
                    певно що немає, бо одні - зневірені, другі - зцікавлені, а треті - байдужі...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна