хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Не так і довго до Ростова

15

Коментарі

Гість: paleogod

18.12.14, 00:52

були батончики, а стануть батони...шоколаднi

    28.12.14, 07:47

    Половина важкої дороги вже подолано. Причому швидше за лєгітімного. Але, якщо врахувати події у Вінниці, то і більше половини.
    п. с. От, мені цікаво, навіщо всі ці нездари лізуть керувати? Їм мало палаців, грошей і інших побрякушок? Ну, як ти нездатний, продавай свої кунхвети, та, й, живи собі на радість і людям. Ні, лізуть, а тоді ганьба і самим, і дітям, і внукам

      Гість: Абанамат

      38.12.14, 09:12

      Ну что нет батона у Порошенко не факт его так и не нашли

        48.12.14, 09:50Відповідь на 2 від Poroshenko


        п. с. От, мені цікаво, навіщо всі ці нездари лізуть керувати? Їм мало палаців, грошей і інших побрякушок? Ну, як ти нездатний, продавай свої кунхвети, та, й, живи собі на радість і людям. Ні, лізуть, а тоді ганьба і самим, і дітям, і внукам
        Та, скільки там тої ганьби! Зато - історія! Надо-о-вго!

          58.12.14, 10:01Відповідь на 4 від Hinka

          1. Лізуть вони не заради історії
          2. Історія буде ганебною
          3. Надовго

            68.12.14, 10:27

            Не обижай Порошенко. Ему сейчас трудно. Нужно найти компромиссы, которые найти просто невозможно.

              78.12.14, 10:51Відповідь на 2 від Poroshenko

              Половина важкої дороги вже подолано. Причому швидше за лєгітімного. Але, якщо врахувати події у Вінниці, то і більше половини.
              п. с. От, мені цікаво, навіщо всі ці нездари лізуть керувати? Їм мало палаців, грошей і інших побрякушок? Ну, як ти нездатний, продавай свої кунхвети, та, й, живи собі на радість і людям. Ні, лізуть, а тоді ганьба і самим, і дітям, і внукам
              за Яроша треба було голосувать

                88.12.14, 10:55Відповідь на 6 від Мимоход

                Не обижай Порошенко. Ему сейчас трудно. Нужно найти компромиссы, которые найти просто невозможно.Та дай Бог йому мудрості! Іншого виходу просто немає.

                  98.12.14, 10:57Відповідь на 8 від Hinka

                  єму очінь трудно. Особєнно трудно єму било назначать Гєлєтєя.

                    108.12.14, 10:59Відповідь на 7 від ЛУКАВИЙ

                    Ярош поки що не готовий до державних посад високого рівня. Ось він пройде школу ВР і інше і тоді. Найкращою кандидатурою на цих виборах був Гриценко. Але, спрацювала відладжена роками машина виборів.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна