хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

"Маніфест проти куріння"

Ми виходимо з того, що українці досі до кінця не збагнули, що вони роблять із собою.

    * Курець у середньому живе на 15 років менше, ніж людина, яка не курить.
    * В Україні курить майже кожна друга доросла людина — 42%.
    * У рейтингу, який фіксує поширеність куріння, ми серед аутсайдерів — сьомі знизу серед 132 країн.
    * Людина стає курцем дитиною або в юному віці — більше половини до 18 років, а більше 10% — у віці до 10 років.
    * В Україні за останні 15 років поширеність куріння збільшилася. Більше стала курити молодь, особливо дівчата та жінки.


Ми знаємо, що епідемію куріння можна здолати. Для цього держава та кожен з нас маємо працювати разом!

Ми закликаємо нашу державу якнайшвидше виконати зобов’язання, які вона взяла на себе, ратифікувавши у 2006 році Рамкову конвенцію ВООЗ щодо боротьби проти тютюну, та зробити три конкретних справи:

    * Підняти ціни на сигарети, щоб діти не могли їх так легко купувати.
    * Заборонити будь-яку рекламу тютюнових виробів, у тому числі через Інтернет, спонсорство та промоакції.
    * Захистити громадськість шляхом забезпечення базового права для кожної людини не вдихати тютюновий дим.


Також ми закликаємо:

    * провести антитютюнову кампанію в ЗМІ та забезпечити надання в закладах охорони здоров’я ефективної лікувальної допомоги для осіб, які бажають позбутися тютюнокуріння.

Ми усвідомлюємо, що авторитет у суспільстві зобов’язує насамперед до відповідальності, тому обіцяємо:

    * пропагувати новий стиль успішної поведінки, вільної від куріння;
    * не використовувати у своїй роботі образи, які популяризують куріння, та закликаємо до цього представників інших творчих професій — журналістів, режисерів, письменників, музикантів, кліпмейкерів тощо;
    * відмовлятися від участі у проектах, спонсорованих тютюновими брендами;
    * не курити у громадських місцях і закликати всіх курців відмовитися від куріння на публіці й там, де це може зашкодити здоров’ю інших людей, особливо дітей;
    * відвідувати ті бари й ресторани, в яких забезпечене моє право на чисте повітря; навіть якщо я курю, мій одяг не має бути прокуреним;
    * допомагати людям, які хочуть кинути курити, наприклад, подарувати близькій людині книгу з рекомендаціями про те, як кинути курити, зокрема, книгу Алана Карра «Легкий спосіб кинути курити»;


Якщо Ви поділяєте наші погляди, незалежно від того курите Ви чи ні – приєднуйтесь! Додати підпис під «Маніфестом українців проти куріння» можна заповнивши форму.

Стисло про тютюнову епідемію в Україні та шляхи її подолання читайте у брошурі
«Україна кидає курити, або чому ми розпочинаємо масштабну боротьбу проти куріння», травень 2008 р.
17

Коментарі

19.09.08, 08:28

Поддерживаю)))

    29.09.08, 08:31

    тарас бросай курить,или кури хотя бы табак

      39.09.08, 08:32Відповідь на 2 від tootof

      Взагалі, нічого не курю
      І тобі раджу

        49.09.08, 08:49

        Підтримую!

          59.09.08, 09:20

          Подивіться на список: http://manifest.kiev.ua/view_list/
          Серед підписантів - відомі співаки, актори, журналісти, громадські діячі.

            69.09.08, 09:52

            мені пох

              Гість: тридесятый

              79.09.08, 10:08

              Та нехай курят....у каждого своя жизнь в своих руках... зачем человека, у которого есть желание курить переубеждать!?! Этим ничего не добъешся Он должен сам захотеть бросить!!! Самым лучшим среством борьбы с курением было бы сильное повышение стоимости на табачные продукты...многие великие курцы точно отсеялись...всякая там социалка на плакатах и экранах куцям до звездЫ

                89.09.08, 10:55

                Тютюн і тютюновий дим містять найсильніший радіоактивний елемент полоній-210, про що замовчують виробники. Вони більше сорока років безуспішно намагалися вилучити цей елемент зі своєї продукції - твердять дослідники американського Стенфордського університету та клініки Maйo у Рочестері.

                  99.09.08, 13:12Відповідь на 8 від kalynka

                  Тютюн і тютюновий дим містять найсильніший радіоактивний елемент полоній-210, про що замовчують виробники. Вони більше сорока років безуспішно намагалися вилучити цей елемент зі своєї продукції - твердять дослідники американського Стенфордського університету та клініки Maйo у Рочестері. ого
                  я про таке і не чув жодного разу

                    анонім

                    109.09.08, 15:11

                    Хто не курить і н п'є,той здоровеньким помре!
                    Жартую Я теж проти куріння,це засіб вбивства,за який ще й гроші деруть

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна