хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Чи є така партія????

Хоч стільки й не живуть, та мені довелося опановувати науку за радянської доби. А тоді у всіх навчальних закладах надзвичайно студіювались твори класиків марксизму-ленінізму. Нам вбивали в голови різні там принципи та  закони будівника комунізму.

Ми виносили зі стін освітніх закладів таке:

Щоби змінити державний устрій, в країні потрібна революційна ситуація. Це коли «верхи» не можуть жити по-старому, а «низи» не хочуть жити по-старому.

Крім революційної ситуації, для змін у країні необхідна сила (партія), здатна очолити боротьбу тих, хто не може жити по-старому.

На вашу думку, чи існує в українському суспільстві така партія (сила), що здатна захистити інтереси знедолених та очолити їхню боротьбу проти владарів.

Свої думки публікуйте у коментарях.

16

Коментарі

15.09.08, 15:55

А "низи" вже раз шарпнулися в 2004 ....
І шо ?.... І хто ?....
Дуже сумніваюсь, що ситуація "помаранчевої революції" може повторитись у найближчі роки за БУДЬ-ЯКОЇ партії

    25.09.08, 15:55

    Важко сказати. Мабуть, таку пора створювати.

      Гість: Artkos

      35.09.08, 16:03

      Нет уважаемые нет такой партии потому что тем кто мог бы ее создать как раз и выгодна та ситуация которая на данный момент сложилась в нашей стране

        Гість: Serho28

        45.09.08, 16:25

        строение общества основанное на партиях доказало свою неустойчивость.

          55.09.08, 16:27Відповідь на 4 від Гість: Serho28

          строение общества основанное на партиях доказало свою неустойчивость.це точно

            65.09.08, 17:21Відповідь на 2 від Тарас Токар

            Оце я останнім часом думаю про це Та чи знайдеться та особистість, яка влаштує всіх знедолених

              75.09.08, 17:22Відповідь на 4 від Гість: Serho28

              ні, цей закон, що проголосив Ленін, таки дієвий (на мою думку, звичайно)

                85.09.08, 17:23Відповідь на 5 від Тарас Токар

                не обов*язково партія, рушійна сила

                  95.09.08, 21:29

                  А я вважаю потрыбно нацыоналыстам нарешты обэднатись!

                    106.09.08, 06:45Відповідь на 2 від Тарас Токар

                    не партію треба, а громадянську кампанію, щоби ширше коло активних громадян організувати...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна