хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Тимошенко сказала Ющенку, що у нього немає шансів на виборах

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує президента в руйнуванні коаліції і називає причиною його дій боротьбу за президентське крісло.

Про це вона заявила у зверненні до народу у середу ввечері.

"Найнеприємніше в цій історії, що чорна справа руйнації демкоаліції прикривалась показним патріотизмом, словесною духовністю і показною мораллю. Істина, реальна причина того, що президент проголосив мені особисто і всій демократичній команді війну на знищення, на жаль, боротьба за перемогу на наступних президентських виборах", - заявила вона.

"Заради перемоги на них вони готові іти до краю. Хоча вже і шансів практично не має – вони були загублені під час цієї безглуздої боротьби", - заявила прем’єр.

"Але президентські вибори так затьмарили цім людям очі і голови, що вони навіть не чули моїх запевнень, що я готова поступитися і ще раз підтримати єдиного кандидата від демократичної коаліції на вибори президента, якщо можна буде добитися нормальної гармонійної роботи. І якщо не будуть заважати працювати уряду. Хіба це не нормальні умови?", - поскаржилась Тимошенко.

Тимошенко заперечила, що в країні встановлено диктатуру прем’єр-міністра.

"Вікторе Андрійовичу, та немає у нас ніякої диктатури, на жаль, окрім диктатури глупості, безвідповідальності й безладу, які я дуже хотіла припинити вчора тими голосуваннями, відбулись у Верховній Раді", - заявила вона.

"Я хотіла чітко розмежувати повноваження між урядом і президентом, як це передбачено в Конституції. А не робити так, що в країні три уряди, шість прем’єрів і всі керують. Але ніхто не відповідає за це", - пояснила Тимошенко.

"По-друге, я хотіла голосуванням нашої фракції відокремити ваше оточення від впливу на СБУ, яка на сьогодні перетворилася в репресивний орган проти політиків, яких ви вважаєте своїми конкурентами", - зазначила прем’єр.

Тимошенко запевнила українців, що "все буде абсолютно добре" і "неодмінно буде успіх, незважаючи на шторми і буревії".

Українська правда
12

Коментарі

14.09.08, 10:04

Зрозуміло вже всім, що вони не будуть разом. Жахливо спостерігати за тим, що вони не можуть тихо розійтися.

    24.09.08, 10:23Відповідь на 1 від Тарас Токар

    Проте це дуже цікаво. Це краще дивитись ніж бокс. Хто кого накаутує і в якому раунді. Політика-це спорт. Перемагає сильніший, хитріший, розумніший.

      34.09.08, 10:25Відповідь на 2 від Толстый Р

      Проте це дуже цікаво. Це краще дивитись ніж бокс. Хто кого накаутує і в якому раунді. Політика-це спорт. Перемагає сильніший, хитріший, розумніший.логічно

        Гість: Летнаб

        44.09.08, 10:49

        Нет у Юща шансы есть. США используя неприязнь к России у западных регионов Украины посадит своего намесника еще раз. Такое тоже возможно.

          54.09.08, 10:59Відповідь на 4 від Гість: Летнаб

          цікава думка

            64.09.08, 11:00

            "та немає у нас ніякої диктатури, на жаль, окрім диктатури глупості, безвідповідальності й безладу" - тут она на 100% права

              74.09.08, 11:23Відповідь на 1 від Тарас Токар

              ну то що вони розісралися зрозуміло.
              хто з них тепер за демократію та лозунги помаранчевої революції?
              це тепер що, політичний трикутник - юля–ющенко–янукович?
              чи може на виборах нас очікуватиме паралелепіпед?
              а шо нам із їхнього розколу? куди грітиме, а куди пектиме?
              як на мене то людям тільки краще з цього, йтиме війна за електорат і простому люди будуть приносити мільйонні жертви.

              особливо я був на виборах лиш раз: на першому турі президентських.
              після цього всі вибори ігнорую, я нехочу щоб мені перед дітьми було соромно за тих кого я обрав. і мені не соромно, бо до цього балагану ніякого відношення немаю.

                анонім

                84.09.08, 12:32Відповідь на 7 від gam-ua

                найлекше обрати позицію "моя хата скраю"

                  94.09.08, 12:44Відповідь на 8 від анонім

                  а хто сказав шо моя хата скраю, я беру активну участь в розбудові нашого суспільства.

                  хто сказав що я маю бути політично активним як кролик. це моя позиція яку я відстоюю і за яку агітую: неходіть на вибори.
                  згадай, скільки було таких що незявилося на виборчі дільниці. це велика політична сила, політичний резерв якщо хочеш.

                    анонім

                    104.09.08, 14:14Відповідь на 9 від gam-ua

                    Цього і хочуть вороги України, щоб українці були політично пасивними. А їх яструби проросійські, щоб 100% на вибори ходили.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна