хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Нове широкомасштабне вторгнення почнеться незабаром

Останні факти свідчать про те, що президент Російської Федерації Володимир Путін готує широкомасштабне вторгнення на територію України.

Про це заявив постійний представник України в ООН Юрій Сергеєв, новину повідомляє «Преса України».

«Я думаю, що ООН повинна бути якомога швидше поінформована про те, що Росія планує провести повномасштабне вторгнення на територію України. Останні факти доводять це і не залишають жодних сумнівів», - зазначив дипломат.

Як відомо, у Міністерстві закордонних справ є докази, що Росія підтягує війська до українських кордонів та перекидає військові підрозділи на територію України.

Раніше повідомлялось, що російські найманці посилюють та підтягують сили безпосередньо до лінії зіткнення. Концентрацію бронетехніки зафіксовано на південно-західній околиці н.п. Оленівка та на північній околиці н.п. Докучаєвськ Донецької області. Також йде посилення та перегрупування позицій бойовиків на підступах до Маріуполя зі східного напрямку.

Нагадаємо, російські окупанти перекидають на територію Кримського півострова засоби для доставки ядерної зброї.

5

Коментарі

112.11.14, 11:29

не сци

    212.11.14, 18:12Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

    Українські скотомогильники переповнені хуйловцями...А кацапстан своїх "не бросаєт", але і не хоронить полюдськи

      312.11.14, 18:15

      Смерть кацапським окупантам.