хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

НАТО підтримує цілісність і суверенітет України - заява

Північноатлантичний Альянс підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

Про це йдеться у заяві за результатами засідання Комісії Україна-НАТО, яке відбулось на рівні послів у Брюсселі у середу, повідомляє УНІАН із посиланням на німецьке агентство новин DPA.

"Держави НАТО підтримують територіальну цілісність, незалежність і суверенність наших країн-партнерів, таких як Україна і Грузія", - йдеться у заяві НАТО.

Альянс також підтвердив свою позицію щодо позитивних перспектив членства України.

Обидві сторони Комісії Україна-НАТО висловили глибоке занепокоєння ситуацією у Грузії та її можливим впливом на безпеку кавказького та євроатлантичного регіонів.

"Комісія Україна-НАТО засуджує рішення Російської Федерації визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії, які є регіонами Грузії", - заявили також сторони у спільній заяві.

Присутній на зустрічі заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв заявив про готовність України зробити свій внесок в урегулювання конфлікту у Грузії.

Посли країн НАТО привітали цю пропозицію і висловили готовність запропонувати Україні та Грузії підвищити рівень своїх відносин з Альянсом.

http://www.pravda.com.ua/
15

Коментарі

Гість: Alex)Bel

128.08.08, 16:05

Как это все заебало..

    Гість: Yu ra

    228.08.08, 16:06

    Ответь на вопрос:
    - Ты ссоришься со своим ближайшим соседом?

      328.08.08, 16:15Відповідь на 2 від Гість: Yu ra

      Ні. У мене він нормальний...

        Гість: Yu ra

        428.08.08, 16:22

        а ты с ним поссорься, обозви его, нагадь на его коврик, а я мысленно буду с тобой.
        вот так и твое нато.
        Почему я должен ссориться с соседом, ведь он иногда ближе чем родственник.

          528.08.08, 16:27Відповідь на 4 від Гість: Yu ra

          ти сам собі протирічиш

            Гість: Yu ra

            628.08.08, 16:28

            В чем?

              728.08.08, 16:29

              апять.Заебало єто НАТО

                828.08.08, 16:30Відповідь на 6 від Гість: Yu ra

                я не збираюся сваритися з сусідом по твоїй пораді, щоб потім він мені натовк пику, а потім я маю піти до тебе за захистом від сусіда (все це образно кажучи).

                  Гість:

                  928.08.08, 16:32Відповідь на 1 від Гість: Alex)Bel

                  Как это все заебало..подмойся

                    Гість:

                    1028.08.08, 16:32Відповідь на 7 від Князь Вован

                    апять.Заебало єто НАТОи ты подмойся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна