хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Якщо це не зрада то, що це?

Міністерство оборони України видало наказ, згідно якого бійці антитерористичної операції повинні покинути займані території Луганської області.

Про це повідомляє журналіст Всеволод Філімоненко. Новину передає Преса України.

Сьогодні, 18 жовтня, бійці добровольчого батальйону «Айдар» повинні повним складом покинути зону АТО. Командир батальйону Сергій Мельничук вважає такий наказ злочинним і виконувати його не збирається. Адже цей наказ може призвести, як мінімум до окупації бойовиками м. Щастя і зриву виборчого процесу на звільнених територіях Луганської області.

Зазначимо, сьогодні набув чинності закон про особливий статус Донбасу. Згідно з документом, управління у містах, селах і селищах Донбасу здійснюється територіальними громадами через органи місцевого самоврядування. Повноваження місцевих рад та посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною радою, достроково припиняються. Нові позачергові місцеві вибори призначені на 7 грудня.

Нагадаємо, кілька днів назад жителі Щастя, які працюють у державних установах, уперше за три місяці отримали заслужену заробітну плату.

8

Коментарі

118.10.14, 19:29

это шутка?

    218.10.14, 19:34

      318.10.14, 19:43

      Зараз погляну у календар, чи не перше квітня сьогодні?
      Начебто ні...
      Можливо, то найправдивіша преса ...

        418.10.14, 21:06

          518.10.14, 22:15

          "Преса України" дає це повідомлення

            619.10.14, 17:55

            *hypn osis*

              719.10.14, 18:10

              Про це не чув,наоборот наші ВСУ взяли Кримське Луганської обл сьогодні.

                819.10.14, 20:51

                Маю визнати що сайт "Преса України" частенько фейкові новини видає

                Прошу вибачити мені за легковірність

                  920.10.14, 21:55Відповідь на 8 від Характерник+

                  Маю визнати що сайт "Преса України" частенько фейкові новини видає

                  Прошу вибачити мені за легковірність
                  Так. Я там буваю і він досить слизький