хочу сюда!
 

Лара

36 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 32-42 лет

Юля - зрадниця?

Заступник Глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський заявив, що, за наявною інформацією, політичне керівництво Російської Федерації з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки кандидатури Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на виборах Президента України після виконання умов щодо пасивної позиції Прем'єр-міністра України та її політичної сили у конфлікті з Грузією. Координація проекту «Вибори-2010» покладена на створений у Москві центр на чолі із Віктором Медведчуком. До центру також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник. На реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько 1 мільярда доларів США. «Минулого тижня ми заявляли про наявність інформації щодо системної роботи Юлії Тимошенко в інтересах російської сторони. На жаль, ця інформація підтверджується. Більше того, свій Рубікон Тимошенко вже перейшла, і дороги назад, очевидно, немає. Саме з цим пов'язана її позиція щодо війни в Грузії - вона позбавлена можливості політичного маневру», - заявив А.Кислинський. «Роботу передвиборчого штабу вже фактично розпочато. До неї долучаються українські фінансово-промислові групи, які вже встигли відзначитися на підтримці проросійського проекту в 2004 році. Перебуваючи із найближчим оточенням на Сардинії, Тимошенко скликає під свої знамена «вчорашніх», які прагнуть реваншу на чолі з Медведчуком. Нещодавно, за особистим запрошенням Тимошенко Ю.В., до них приєднався і Кучма Л.Д., прилетівши в суботу на Сардинію», - наголосив заступник Глави Секретаріату Президента.«Почерк і методи цієї компанії ми дуже добре вивчили в 2004 році. Тому не має дивувати, якщо ми станемо свідками розгнузданої інформаційної кампанії, потоку брехні та шумових ефектів на кшталт нової політичної реформи чи спроб імпічменту Президента.Ми передаємо наявні матеріали до правоохоронних органів для детального вивчення. Суспільство має право почути відповідь на питання, як далеко можуть зайти політики за межу, де закінчується політична боротьба і починається зрада національних інтересів»,- підсумував А.Кислинський.  Офіційне інтернет-представництво Президента України.
13

Комментарии

Гость: Х--м--а--р--а

119.08.08, 10:28

Юля & Кацапи inc. Чорт, усюди ці москалі...

  219.08.08, 10:36Ответ на 1 от Гость: Х--м--а--р--а

  И не говори... Вот посмотри в зеркало - и там москаля увидишь

   Гость: Graf2808

   319.08.08, 10:41

   фух... а я прочитал как Юля-зАдниця!!!

    419.08.08, 15:47

    Як що секритариат сподівається, що на таку туфту купляться українці, то вони дурні, а може це налаштування стосунків з росією, накшталт один прим"єр порозуміється з іншім? З усіх боків дурня!

     519.08.08, 18:28Ответ на 4 от Hudson Hawk

     Варто відмітити одне, якою б не було Юля - це мужня жінка: скільки мерзенних і низьких потвор поруч, а вона мужньо тримається.
     Сильна людина зупиниться, коли треба, визнає помилки, а Ющ і компанія, та і Яник з компанією слабаки ще й підлі.

      619.08.08, 21:54Ответ на 3 от Гость: Graf2808

      фух... а я прочитал как Юля-зАдниця!!!

       719.08.08, 22:17Ответ на 3 от Гость: Graf2808

       Юля-зАдниця!!!а я недавно купил книжку у букиниста "утренние заРницы", сб.советской публицистики, москва, 1982 г, тоже название прочёл как"заДницы", вспомнил, что есть слово "заРницы", и устыдился.

        820.08.08, 08:51Ответ на 5 от Mamay_

        Так! Я її не ідіалізую, але вона зна що робить, а балога і ко вже поставили хрест на перегонах на крісло президента, а яник зовсім зник з політ простору, що казати, як що від нього відвернувся ахметов. Вони вже звикли по граблях ходити, та вважають, що українці бидло, проглотять любу дурню! А думаючи люди бачуть це й думають, що раз на Юлю лаються, значить вона порядна людина!

         920.08.08, 15:23

         цим має займатися не "Офіційне інтернет-представництво Президента України", а СБУ.