хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Чи захищатиму я свою землю

Вкотре дивуюся, яка ворожнеча існує поміж нас, українців.

Варто лише зачепити тему "москалів - сук" чи "хохлів - придурків".

 А от ЦІКАВО, як кожен з нас реагуватиме, коли росіяни будуть бомбардувати нашу землю????

Ваш варіант дописуйте у коментарях


2%, 1 голос

2%, 1 голос

48%, 25 голосів

2%, 1 голос

2%, 1 голос

29%, 15 голосів

13%, 7 голосів

2%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

118.08.08, 16:57

ІМХО - неправильно поставлене питання, я буду воювати проти будь-кого хто бомбардуватиме мою землю незалежно від національної належності

    218.08.08, 16:59Відповідь на 1 від Орест Форко

    ІМХО - неправильно поставлене питання, я буду воювати проти будь-кого хто бомбардуватиме мою землю незалежно від національної належностіПриєднуюсь

      Гість: vitaliч

      318.08.08, 16:59Відповідь на 1 від Орест Форко

      ІМХО - неправильно поставлене питання, я буду воювати проти будь-кого хто бомбардуватиме мою землю незалежно від національної належностіпідтримую

        418.08.08, 17:03Відповідь на 2 від JR_Cerberus

        тілько є деякі речі про які ні націонал українці ні промоскалі не думають, як не бери, а так вже по історії нам склали москалі, що маємо багато родичів на москальщині, і в той час коли владоможці хочуть нацькувати росіян на українців, цікаво -чи піде брат на брата зі зброєю, мені якось важко уявити свого брата зі зброєю в руках, який йде на мене

          518.08.08, 17:05Відповідь на 1 від Орест Форко

          але в даному випадку - питання стоїть, що нашу землю будуть бомбардувати росіяни

            618.08.08, 17:07Відповідь на 4 від JR_Cerberus

            Справа в тому, що ті родичі, що в мешкають у Росії, в основному - українці... А чи піднесуть вони руку на братів?

              718.08.08, 17:15Відповідь на 6 від TatianaR

              Справа в тому, що ті родичі, що в мешкають у Росії, в основному - українці... А чи піднесуть вони руку на братів?ну мій брат, так само як і сестра, - двоюрідні справжні росіяни, бо там народились, лише їхня мати українка, а от чі піде брат на україну зі зброєю, одному небу відомо, бо як згадаю як він Єльцена любив, ..... страшно стає коли про таке думати доводиться, бо я наприклад Україною білше дорожу.

                Гість: Громхейм

                818.08.08, 17:23

                Воювати піду!Не буду я співпрацювати з окупантами.Якщо таке буде тоді спробую організувати группу та піти бити їх.
                Я це зробив би для того щоб ефективніше воювати з нападниками.

                  Гість: Чек

                  918.08.08, 17:27

                  бредятина

                    Гість: чорна змійка

                    1018.08.08, 17:28Відповідь на 1 від Орест Форко

                    ІМХО - неправильно поставлене питання, я буду воювати проти будь-кого хто бомбардуватиме мою землю незалежно від національної належностіі я

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна