хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

1 вересня

Як сказано в одному анекдоті, - в этот день ребята встали пораньше, позавтракали, одели новенькую форму, взяли новые ранцы и… захватили Польшу…

Взагалі-то, не дивлячись на те, що сьогодні День знань, 1 вересня – якась мілітаристська дата. Окрім початку Другої світової, цього дня ще Менглі Гирей захопив і розрушив Київ (1482), Прусія розгромила Францію і взяла в полон Наполеона ІІІ (1870), почалася перуано-колумбійська війна (1932)…

А в 1983 році 1 вересня СРСР збив південнокорейський “Боїнг”. Теж була брехня всьому світові і воплі: “Це не ми!”…

Цей інцидент став одним із факторів, який наблизив похорони Совецького Союза. Зам зав Міжнародним віділлом ЦК КПРС А. Черняєв в своєму щоденнику записав: “И какой-то рок настигает наших вождей. Сталин – 1937, Хрущев – 1956, Брежнев – 1968 и 1979, Андропов, не успев развернуться, теперь навсегда будет связан с этим несчастным самолетом”…

Це я до того, що багато хто намагався воювати з усім світом… Від Цезаря і Наполєона, до Гітлєра і Путіна… Всі вони програли… Бо світ таки сильніший… Вже не кажучи про те, що Путін, м’ягко говоря, не Цезарь…



https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/815695711808453

9

Коментарі

11.09.14, 07:27

Війна війною, а у дітей - СВЯТО.

    21.09.14, 07:29Відповідь на 1 від Ксена31

    свято?
    Ксено, у Вас дітки є?

      31.09.14, 07:42Відповідь на 2 від Міс Марпл

      свято?
      Ксено, у Вас дітки є?
      ---------------
      Звичайно є. Готуємось

        41.09.14, 21:44Відповідь на 3 від Ксена31

        Тоді вітаю вас і діток зі святом!
        Бо мої, хоч і відмінники, цей день вважають виключно днем трауру.
        Але нічого, наче веселенькі поприходили після дзвоника.

          52.09.14, 06:21Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Тоді вітаю вас і діток зі святом!
          Бо мої, хоч і відмінники, цей день вважають виключно днем трауру.
          Але нічого, наче веселенькі поприходили після дзвоника.
          --------------
          Дякую, навзаєм!
          А у мене, навпаки, любить ходить до школи...