хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

У Сєвєродонецьку діти заспівали ‘Моя страна не упадет на колени’



Вчора 17 серпня у місті Сєвєродонецьк, що на Луганщині, на центральній площі Перемоги відбувся концерт у рамках проведення всеукраїнського концертного туру «Підтримаємо своїх».

Місцеві діти активно підспівували реперові Ярмаку, що виконав композицію «Моя страна не упадет на колени».




http://www.hromadske.tv/society/u-syevyerodonetsku-diti-zaspivali----moya-strana-n/

А з іншого боку кордону в цей час:



У Росії до антиукраїнської пропаганди приєдналися дитячі канали

Творці ролику «Одного разу наше життя змінилося» навіюють дітям концепт "української агресії"

Окрім нейтральних мультиків, російським малятам показують ролики про те, "як українська армія бомбить Донбас", повідомляє Радіо Свобода.

Російський канал «Улыбка ребёнка» показав своїм маленьким глядачам анімаційний псевдопацифістський ролик, де українська армія буцімто бомбить Донбас.

Мультик «Одного разу наше життя змінилося» начебто (як вказано в титрах) створили художник-аніматор Олексій Балашов та кілька десятків дітей, що виїхали з Донбасу під час проведення АТО та зараз живуть у пункті тимчасового розміщення «Піонер» у Ростовській області в Росії.

Відеоролик починається з дитячих малюнків мирного життя, які зруйнувала, як це стверджують автори мультфільму, українська армія. Ролик переконує, що саме вона бомбардувала міста та мирних жителів Донбасу.

Рухомим рядком проходить гасло: «Врятуйте мешканців Донбасу від української агресії».

Крім того, в ролику активно використовується пацифістська символіка, що створює враження, наче на Донбасі відбувається конфлікт української армії й мирних місцевих мешканців, сил війни та миру. Жодної згадки про озброєних сепаратистів і росіян, що діють на Донбасі, у ролику немає.


 Опубликовано: 10 июля 2014 г.

This cartoon was made by the inhabitants of the refugee-from-Ukraine-camp located on the territory of children health camp "Pioneer" in Rostov region (Russia) july 3-5 2014 / Мультфильм сделан детьми, обитателями лагеря беженцев из Украины, расположенного на территории Детского оздоровительного лагеря "Пионер" в Ростовской области (Россия) 3-5 июля 2014 года.


http://www.unian.ua/world/952672-u-rosiji-do-antiukrajinskoji-propagandi-priednalisya-dityachi-kanali.html

Б.Г.: Думаю, що нікого не дивує посилена англомовність шахтарських дітей: вони явно хочуть бути почуті в НАТО, де і просять захисту від братів-слов’ян, що вирішили війною виясняти стосунки хто кого має "иметь или не иметь".

44%, 4 голоси

56%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

анонім

119.08.14, 09:58

Для )(уйла усе зброя -- жодних моральних обмежань у виродка.

    219.08.14, 10:23

    Мої діти теж постійно слухають цю пісню"Моя страна не упадет на колени....."
    Патріотизм треба виховувати змалечку.

      319.08.14, 18:05Відповідь на 1 від анонім

        419.08.14, 22:33

        Путін не має права на життя.