хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Дєдушка про засідання РадБезу ООН

В контексті єдіногласного рішення Совета Безопасності ООН, єслі комусь цікаво, дєдушка хотів би сказать слєдующе.

Кагда руда бестія дєвушка Саманта Пауер опять достала из женськой сумочки свій знаменитий салатовий блокнотік, дєдушка поняв, шо всьо в порядку, резолюція буде прийнята єдіногласно.

Так і случилося. Прийнята запропонована Австралією резолюція, до якої приєдналися решта постійних і непостійних членів РБ ООН. Клоун Чуркін, як дєдушка і предсказував, тоже тягнув свою руцю, дємонстріруя конструктівность позіції Хуйлостана.

Що відбулося і шо це все значить? Щас дід розкаже.

Як дід писав і раньше, ето значіть, шо Хуйло рішило за лучше в одкриту не бикувать і піти на тайне предложеніє Запада, од якого він не зміг отказаться: йому пока дають возможность вийти з історії з Боїнгом сохраняя ліцо, но взамен він прекращає поддєржку сєпаратістов і нє вмішується у хід АТО. Шо собственно і требувалось доказать – ювелірна робота Запада дає свої перші результати.

Дєдушка, який беспощадно приміняє ободряющу ломотерапію в случаї проявів паніки та істеріки, зараз хотів би з усією серйозністю застерегти від передчасної ейфорії – хотя і все йде в правільному напрямку, но радуватися пока рано.

Вся проблема в Хуйлові. Дєдушка уважає американських аналітіків і думає шо їм не зря платять великі гроші, но дуже сумнівається в їхній способності повністю смоделірувать міровоспріятіє і поведінку Хуйла. Бо для цього самим нада стать хуйлами. От дєдушка якось питався поставить себе на місце нашого миршавого пацієнта і винуждєн признать, шо в мене ніхуя не получилося. Емпатія хароша штука, но невозможно влізти в голову псіхічеськи неадекватної істоти з безгранічною владою та з ядерним чемоданчиком в руках. Тому є певна складність у моделюванні возможних сценаріїв розвитку подальших подій.

Хуйло - формаліст. Обично оно держить дане слово, но лише так, як само його понімає. Як іменно поняло Хуйло договорьонность із Западом ми знать не можем, но скоро побачим.

Є одна особенность Хуйла, яку нада розуміть і учитувать. Воно всігда було дуже успішним правителєм для Хуйлостана. Хуйло реально привикло перемагати і зазнати явної поразки для нього смерті подібно. Хуйлостан тоже нікагда не простить Хуйлу поразки. Кацапи можуть простити своєму царю всьо, шо угодно, хоть моря крові і масові репресії. Но не поразки. Хуйло ето тоже розуміє і так просто не угомониться. Шо іменно він замутить щас – точно передбачити невозможно, бо даже інформаційна політика пропагандонської машини работає січас із збоями. Значить чотких інструкцій не получено. Хуйлу нада срочно придумать собі громку победу, яка б заглушила позор провала Новороссійського проекта.

Возможно контури такої висмоктаної з пальця победи ми побачим завтра, Хуйло собірає свій совет безопасності Хуйлостана по вопросу – на мінуточку – “тєріторіальной безопасності Хуйлостана”. Об чом пойдет там речь, вірніше – які команди пойдуть пропагандонам, ми почуємо завтра і це може пролити нам світло на возможні дальнєйші дєйствія Хуйла. Пространство для маньовра в Хуйла дуже обмежене. А загнана в угол криса способна на любу хуйню. Пока шо Запад Хуйла в угол не заганяв і зробив це свідомо. І совершенно ясно шо світ щас консолідований як нікагда і від Хуйла не одчепиться, контроліруя любе його тєлодвиженіє. Це харашо.

Международна слідча комісія буде работати стількі, скільки треба, дєржа Хуйло в напряженії. В любий момент американці можуть згадати про фотографії спутніків, про які они случайно забули.

Тим часом активізація АТО і сьогоднішні успіхи нашої Армії вселяють в дєдушку надєжду, шо колорадська мразь буде в скором времені виметена з нашої чистої землі.

Сохраняєм спокойствіє і впевненість в Перемозі. Все буде харашо.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1515570718677106&id=100006725776067

10

Коментарі

122.07.14, 00:27


От читал бюлетень от Дедушки и после второй бутылки Оболони премиум меня приспичило по малой нужде. Нужда малая, но приспичило сильно. Пошёл отлить, и хотя знаю что сколько не труси всё равно последняя капля...
В момент струшивания последней капли мне как то стало не приятно что путин и моё достоинство называются похоже.
Я между прочим этим местом некоторым дамам радость доставляю.
Всё таки хуй -- это не орган унижения или наказания для нормальных адекватных людей. Этим местом женщин удовлетворяют, детей зачинают...
А путин -- просто гавно.

    222.07.14, 00:40Відповідь на 1 від old hobbit

    Я вже про це думала. Ще як тільки його так почали називати.

      322.07.14, 00:53Відповідь на 2 від Міс Марпл

      От сижу и думаю -- третью и четвёртую бутылки открывать по этому поводу или отложить до прихода женщины ? Она у меня пиво любит, но пьёт не больше чем пару глотков. Может для запаха ?

        422.07.14, 01:01Відповідь на 3 від old hobbit

        Ну це вже Ви самі вирішуйте.
        Веселої нічки!

          522.07.14, 01:09Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Ну це вже Ви самі вирішуйте.
          Веселої нічки!
          Спасибо, но сам веселится -- как то не то. Так что ночка будет сегодня спокойной, а не весёлой -- что тоже в общем не плохо..
          Ох эти женщины -- и с ними не просто и без них как то не то

            Гість: ПТН ХЛО

            622.07.14, 06:32

            Как всегда прав)))

              722.07.14, 08:32Відповідь на 1 від old hobbit


              От читал бюлетень от Дедушки и после второй бутылки Оболони премиум меня приспичило по малой нужде. Нужда малая, но приспичило сильно. Пошёл отлить, и хотя знаю что сколько не труси всё равно последняя капля...
              В момент струшивания последней капли мне как то стало не приятно что путин и моё достоинство называются похоже.
              Я между прочим этим местом некоторым дамам радость доставляю.
              Всё таки хуй -- это не орган унижения или наказания для нормальных адекватных людей. Этим местом женщин удовлетворяют, детей зачинают...
              А путин -- просто гавно.
              Нє, дак то ж хуй, а то хуйло. А це разні вєщі, міждупрочім. І ніякої асоціації між ними нема.

                822.07.14, 08:34Відповідь на 1 від old hobbit

                Дєдушка, як всігда, геніальний.

                  922.07.14, 11:15Відповідь на 7 від ЛанаСкала


                  От читал бюлетень от Дедушки и после второй бутылки Оболони премиум меня приспичило по малой нужде. Нужда малая, но приспичило сильно. Пошёл отлить, и хотя знаю что сколько не труси всё равно последняя капля...
                  В момент струшивания последней капли мне как то стало не приятно что путин и моё достоинство называются похоже.
                  Я между прочим этим местом некоторым дамам радость доставляю.
                  Всё таки хуй -- это не орган унижения или наказания для нормальных адекватных людей. Этим местом женщин удовлетворяют, детей зачинают...
                  А путин -- просто гавно.
                  Нє, дак то ж хуй, а то хуйло. А це разні вєщі, міждупрочім. І ніякої асоціації між ними нема.
                  Перепрошую... А в чому різниця?

                    1022.07.14, 11:27Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    А путин -- просто гавно. Нє, дак то ж хуй, а то хуйло. А це разні вєщі, міждупрочім. І ніякої асоціації між ними нема.Перепрошую... А в чому різниця?Ну, розумієш, від першого - задоволення і діти. А від другого - розруха, трупи і ненависть.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна