хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Юлефанам для прозріння

Тимошенко знову продемонструвала свої цинізм та безпринципність, - журналіст
Тимошенко знову продемонструвала свої цинізм та безпринципність, - журналіст

Кандидат в Президенти та лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, на думку відомого українського журналіста Дмитра Гнапа, вкотре демонструє свої політичні якості – безпринципність та цинізм. Як відзначає Гнап, «політичну гнучкість» Юлія Володимирівна виявляє не вперше, щоправда сьогодні це вже аж занадто кидається у вічі…

Про цю новину повідомляє «Преса України».

«Тимошенко остаточно повернулася у свою улюблену стихію: цинізму та безпринципності. Змінити свою позицію на протилежну їй завжди було «раз плюнути». Але якщо раніше на це в Тимошенко йшли місяці чи тижні, то тепер вона може поміняти риторику майже блискавично», - написав Дмитро Гнап на своїй сторінці у Facebook.

Після чого пропонує просто порівняти дві заяви лідера «Батьківщини»:

1. «Партія Регіонів трохи оклигала від революції і тепер почала фінансувати контрреволюцію. Вони почали готуватися до реваншу» (15 квітня).

2. «Я поки не мала можливості переговорити з паном Ахметовим, але я точно знаю, що всі його публічні заяви говорять про єдність країни і неможливості територіального розколу. Крім того, позиція Партії регіонів - це перший крок до взаєморозуміння» (18 квітня).

«Ці дві заяви розділяє лише 3 дні. Навряд чи я здивуюсь, якщо ця пані раптом почне хвалити Януковича», - робить висновки український журналіст.

Нагадаємо, що 18 квітня Юлія Тимошенко прибула в Донецьку область. Під час зустрічей з місцевим населенням колишня прем'єр-міністр ще раз підкреслила важливість об'єднання зусиль усіх частин України для відбиття зовнішньої загрози.

4

Коментарі

119.04.14, 10:23

Єврей з єврейкою.

    219.04.14, 14:34

    Ось зустріч з так званими жителями Донбасу - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=555383154558898&set=a.213024592128091.43986.100002616542189&type=1&stream_ref=10

      319.04.14, 23:37

      Хотілось би знати - скільки зараз платять за "мочилово" путінським холуям?