хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Ресурс і.юа покайся !!!

Останні 2,5 роки даний ресурс неправомірно обмежував користувачів в доступі до інформації, запровадив цензуру та темники на підтримку кривавого режиму зека.

Виключи дуже багато людей з стрічки блогів, неправомірно застосовували штрафні санкції (доказ є в моїй гостовій), обмежували та блокували користувачів,  сайт зайняв проригівську позицію, й причетний до запровадження цензури, відповідальність цього ресурсу не менша чим у всіх ригоанальних прихильників, що сприяли кровопролиттю та вбивствам людей.
 Сайт повинен офіційно вибачитись за введену цензуру перед користувачами, необхідно вказати (без розголошення персональних даних) хто та як причетний до запровадження цензури, також показати списки ніків яким заблоковано доступ у топ блогів, яких було заблоковано з політичних мотивів, любе приховування злодіянь є злочином. 

Сподіваюсь на щиросердне розкаяння адміністрації сайту за злочинну діяльність, що дозволить частково відновити імідж ресурсу, а все решту покаже час та активність користувачів.


85%, 23 голоси

4%, 1 голос

4%, 1 голос

7%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

125.02.14, 13:27

    Гість: Luns

    225.02.14, 14:56

    А куда пропала кнопка "Автор досить дурню писати"?

      Гість: Отец Онуфрий

      325.02.14, 15:30

      Надо нам, дети, всем сотворить достойный плод покаяния .
      Ибо настают дни Великого Поста и ожидают всех нас скорби великие.

        425.02.14, 16:13Відповідь на 2 від Гість: Luns

        А куда пропала кнопка "Автор досить дурню писати"?Буде для загальних тем, а тут я пишу про те що точно я знаю.

          Гість: Отец Онуфрий

          525.02.14, 16:52

          Грех тяжкий, дети, посягать на то что принадлежит ближнему твоему.
          Грех преисполняться завистью и злобою .
          Надобно каждому возделывать с усердием ниву свою.

            626.02.14, 08:32Відповідь на 5 від Гість: Отец Онуфрий

            Грех тяжкий, дети, посягать на то что принадлежит ближнему твоему.
            Надобно каждому возделывать с усердием ниву свою.
            Деточка, расскажи ЭТО своему кумиру ЯНУКУ!

              726.02.14, 14:02

              ось де гріх, і при тому не простимий http://blog.i.ua/user/2739480/1363701/Вернеться, рано чи пізно вони будуть відповідати

                826.02.14, 14:11

                Якщо одмінам перестануть платити зарплатню (як футболістам у "ФК Металіст) і закінчиться проплачений хостинг, то...

                  927.02.14, 00:36Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  Якщо одмінам перестануть платити зарплатню (як футболістам у "ФК Металіст) і закінчиться проплачений хостинг, то...Якщо покаяться то платити буде кому ..., а ні то хай закривають як беркутні не буде виправдання.

                    Гість: Till Lindeman

                    102.03.14, 15:47

                    i.ua завжди так працював і каятись вони не будуть

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна