хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Структура самооборони по всій Україні

"Рада самооборони Майдану ухвалила рішення про створення і розширення Всеукраїнської структури самооборони по всій Україні. Новоутворена структура – це понадпартійний рух, що координуватиметься Штабом національного спротиву в Києві. Про це повідомив комендант Майдану, депутат від «Батьківщини» Андрій Парубій."

Ось така ВОНА, малята podmig

16

Коментарі

18.02.14, 08:53

    28.02.14, 13:44

    А хто мені скаже, ЧОМУ НЕМА ДОВІРИ у мене до тих лЮдей, хто не може ВИМОВИТИ БУКВУ "Р"???!
    Да речі, якщо Сеня-Кролик з "Батьківщини" КУПЛЕНИЙ - то де гарнтії, що ПаГубія з тієї групіровки НЕ купили?!!

      38.02.14, 13:48Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      100% гарантії роздає сам Господь Бог.. але не всім, і не явно

        48.02.14, 14:25Відповідь на 3 від LeoLine

        100% гарантії роздає сам Господь Бог.. але не всім, і не явноЗато ВСІМ стає ЯВНО, що Майдан відвели в сторону КУПЛЕНІ ЛІДЕРИ =
        http://blog.i.ua/user/295100/1351694/ = СЕКРЕТИ США про "Невтручання в Справи України" – РОЗКРИТІ.
        І подовження = http://blog.i.ua/user/295100/1351972/ = Госпожа Нуланд перед українськими ХОЛОПАМИ - НЕ ВИБАЧАЄТЬСЯ!

          58.02.14, 14:29Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

          те, що лідери "не такі" - вже всім відомо і без твого компромату..

            анонім

            68.02.14, 15:14Відповідь на 5 від LeoLine

            Кращих лідерів вже не буде. Який протест, така й опозиція.

              78.02.14, 18:41Відповідь на 5 від LeoLine

              те, що лідери "не такі" - вже всім відомо і без твого компромату..Етапи ДОХОДЖЕННЯ інформації до людей:
              1. Автор - запродданець, путіно-троль, гнать його звідусюди!
              2. Хм-да-а, а у його писанині де-коли прокакували крихти ПРАВДИ...
              3. Те, про що писав автор - вже давно зараз всім відомо і без него!
              Поздоровляю!
              Ти, накінець, дійшов до ТРЕТЬОЇ заключної стадії розуміння!
              *** Вибач, але з самого ПОЧАТКУ Майдану з тими "підерами" я казав, що вони НЕ ТАКІ - і навіть приводив ДОКАЗИ!
              Але для багатьох потрібен був Міжнародний Шкандаль - щоб це ПОБАЧИТИ та ЗРОЗУМІТИ...
              А де-хто і досі думає, що КРАЩИХ за тих ПРОДАЖНИХ ПОЛІТ-ШЛЮХ в Україні ніколи і не буде...

                88.02.14, 19:52