хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Опозиціонери толерасти випустіть Тимошенко Ю. В. !!!

Три сопливих мужика опозиціонери що ви робите, чого ви сподіваєтесь рецидивістів наперсточників обіграти в наперстки ?

1) Чого ви хочете, чому даєте зекам рецидивістам час тягнути, стягувати беркут, виводити капітали за кордон ?
2) Яке право ви маєте людей морозити на майданах ? Чому ви вирішили людей на витривалість перевіряти ?
3) Що ще вам не доказали ригоанали, з ким ви сподіваєтесь легітимізувати революцію ??? Та в ВР нічим не кращі сидять !!!
4) Вас злякали наївні ригооброблені студенти євроінтегратори без політики ??? Тепер без ЮВТ нікому на себе відповідальність брати за революцію ? Та люди вже дії хочуть, закінчилась дискотека майданівська, не треба людям виборів 2015 р. !!!
5) Чому дозволяєте судити нормальних громадян України та відпускати титушок зеківських ??? 
6) Та не хочуть люди підписання зеком євроінтеграції, не хочуть щоб зек позорний підписував доленосні для України рішення !!!
7) Нікуди не ділись олігархічні накрадені у людей гроші, продажні криваві мєнти, місцева влада, допи та гепи ... титушки !!!
8) Хто ви є опозиціонери ? Чому граєте в гру ригоаналів по затягуванню часу, та не віддадуть рецидивісти абсолютну владу це й дитині зрозуміло.
9) НЕ ДАВАЙТЕ зекам МОЖЛИВОСТІ РОЗДІЛИТИ УКРАЇНУ, вони за все чіпатимуться !!!
10) Чому нема перехідного уряду, КОМУ з трьох тугодумів МИРНО БУДУТЬ ПІД КОНТРОЛЬ ПЕРЕХОДИТИ СИЛОВИКИ ?

ЛЮДИ НЕ БУДЕ ЄВРОПА З НЕЛИГІТИМНИМ ЗЕКОМ СПРАВ МАТИ ВІН ВЖЕ НІЧОГО НЕ ЗМОЖЕ ПІДПИСАТИ Й НЕ ПІДПИШЕ, НЕЗЛАМНА НАВІТЬ В ТЮРМІ ЛЮДИНА, РЕАЛЬНИЙ ЛІДЕР ЯКУ ПОВАЖАЄ ВСЯ ЄВРОПА ЗА ДВА РОКИ ПІДПИШЕ ВСІ УГОДИ Й ГОРДО ВВЕДЕ УКРАЇНУ В ЄВРОПУ.

НЕ ЖУЙТЕ СОПЕЛЬ ЯЦЕНЮК, ТЯГНИБОК, КЛИЧКО йдіть самі до силовиків, ставте питання перед силовиками з зеками вони та підтримують злочинців чи з єдиною легітимною народною владою і беріть вищий командний склад на майдан, БУДЬТЕ МУЖИКАМИ ЛЮДИ ВЖЕ ВСЕ ВСІМ ДОКАЗАЛИ, ВИ ПРОСТО НЕ МОЖЕТЕ ПЕРЕЙНЯТИ МИРНО ВЛАДУ !

0%, 0 голосів

77%, 30 голосів

18%, 7 голосів

5%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
24

Коментарі

Гість: NeManul

13.12.13, 23:04

Степане заспокійся вже будь-ласка. В перших жертвувати однією особою заради людей не можна. В других вона ХВОРА

    24.12.13, 00:17Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    Степане заспокійся вже будь-ласка. В перших жертвувати однією особою заради людей не можна. В других вона ХВОРАТи толераст-студент, ригоанал чи противсіх ? Я впевнений, що ти був противсіхом в 2010 році, ану запереч як гідність є.
    Хвора не ЮВТ, хворий ти на відсутність мізків.

      Гість: NeManul

      34.12.13, 00:19Відповідь на 2 від stepan

      Степане заспокійся вже будь-ласка. В перших жертвувати однією особою заради людей не можна. В других вона ХВОРАТи толераст-студент, ригоанал чи противсіх ? Я впевнений, що ти був противсіхом в 2010 році, ану запереч як гідність є.
      Хвора не ЮВТ, хворий ти на відсутність мізків.
      Так я голосував проти всіх. Це моя позиція була ще до того як проголосив ющ. тОму що знаю сучку тимошенко. Довольний?

        44.12.13, 00:36Відповідь на 3 від Гість: NeManul

        Я також добре знаю її справи, й добре знаю як її брудом ригалівські задолизи поливають, особливо сильна пропаганда викидається через силовиків, міліція, прокуратура, суди, сбу держслужбовці ти часом не належиш до даних категорій ?
        Чи просто ригалівський ІТ агітатор штатний, таких багато прихильників закордонних в інеті у зеків ?

          54.12.13, 02:51

          Я ЗА те, щоб випустили Юлю! Й усих політичних в'язнів!

            64.12.13, 03:16Відповідь на 5 від mammamia

            Я ЗА те, щоб випустили Юлю! Й усих політичних в'язнів!Сподіваюсь зеки її не уб'ють

              74.12.13, 08:02Відповідь на 2 від stepan

              Друже Степан повністю підтримую вашу оцінку таких блогерів. Ось ще один покидьок що починає сіяти паніку та зневіру це LeoLine, юлія на жаль танета тощо.

                анонім

                84.12.13, 08:06

                Для того, аби зазнати поразка, зараз треба одна річь -- поділити протест. На правилиних "революціонерів" і неправильних, на "юлєфанів" і "противсіхів", на "політиків" і "безмозглих безполітиків" і т.д. Молодець Степан -- лий воду на млин регіоналів, тільки потім нікому не розповдай, який ти крутий "революціонер". Бо своєю дурнею ти робиш більше шкоди, ніж батальон Беркуту. Бо ти влаштовуєш сварку та, де треба закликати до єдності. І це просте поясення чому я вас, юлєфанів, не люблю -- бо ви втрачаєте раціо, як тільки чуєте "Юля". Тоталітарна секта, одним словом. Ганьба тобі, Степан.

                  94.12.13, 09:22Відповідь на 3 від Гість: NeManul

                  Степане заспокійся вже будь-ласка. В перших жертвувати однією особою заради людей не можна. В других вона ХВОРАТи толераст-студент, ригоанал чи противсіх ? Я впевнений, що ти був противсіхом в 2010 році, ану запереч як гідність є.
                  Хвора не ЮВТ, хворий ти на відсутність мізків.
                  Так я голосував проти всіх. Це моя позиція була ще до того як проголосив ющ. тОму що знаю сучку тимошенко. Довольний?
                  Ось ти і показав своє гниле нутро

                    104.12.13, 09:24Відповідь на 8 від анонім

                    Не згідний. Степан правильно дав оцінку - трійця в даному випадку повністю безхребетна. Я навіть переконний, в разі справжнього протистояння, поховаються як щурі
                    Своє треба не просити, своє треба брати!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна